Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Maurice Utrillo na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Maurice Utrillo: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Pontoise, Rue De L'éperon a Rue De La Coutellerie: 800 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 2% z celkového počtu prohlídek umělce Maurice Utrillo. Poté The pink house in Montmartre a A Street in a Suburb of Paris. Celkem 41 500 návštěv: 12 300 na stránce umělce, 29 200 u děl. Publikum roste: o 206% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 23 700 návštěvami. Jazyky publika: francouzsky (23%), japonsky (20%) a italsky (15%). Země diváků: Francie (23%), Japonsko (20%) a Itálie (15%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (70%), telefony (27%) a tablety (3%). Jedna chuť vyniká: Melancholický (Emoční náboj) si připravila 36% návštěv i přes pouhých 20% katalogu.
Maurice Utrillo: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Maurice Utrillo, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Maurice Utrillo?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
1 100
Čec 2026
3 000
20 700
Srp 2026
500
1 800
Zář 2026
1 100
2 400
Říj 2026
7 500
3 200
Jak se v průběhu roku s díly Maurice Utrillo obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Maurice Utrillo?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
80,0%
76,1%
Eterický
0,0%
11,9%
Pokojný
0,0%
10,4%
Dramatický
20,0%
0,0%
Romantický
0,0%
1,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
40,0%
41,8%
Melancholický
20,0%
35,8%
Reflektivní
20,0%
13,4%
Klidná
0,0%
9,0%
Závažný a tklivý
20,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
16,0%
8,8%
Měkké stínění
16,0%
20,4%
Střední jas
44,0%
35,4%
Jasná rovnováha
18,0%
28,7%
Luminózní
6,0%
6,7%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,0%
40,2%
Jemné odstíny
48,0%
35,1%
Vyvážená jemnost
16,0%
19,5%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
5,2%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
57,7%
59,6%
Zemité tóny
38,5%
35,3%
Tmavé tóny
3,9%
2,3%
Přírodní motivy
0,0%
1,8%
Pastelové barvy
0,0%
0,9%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
34,0%
30,8%
Vyvážená
60,0%
54,0%
Živobylé
6,0%
15,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
3,4%
Jemný
20,0%
18,6%
Vyvážený
8,0%
14,3%
Výrazný
24,0%
32,6%
Prohlášení
36,0%
31,1%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
30,0%
25,9%
Jemně promíchaná paleta
16,0%
11,9%
Vyvážená harmonie
12,0%
16,5%
Silná barevná jednotnost
28,0%
37,8%
Jednotná paleta
14,0%
7,9%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Maurice Utrillo srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
montmartre
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
Church of Saint Jean Baptis…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Three mills montmartre unde…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pontoise, Rue De L'éperon a…
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
0
100
Rue du Chevalier de la Barr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Moulin in Sannois under snow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Church of St. Nicolas du Ch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
church at deuil
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
place pigalle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Maurice Utrillo sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
29 000
69,9%
telefony
11 100
26,7%
tablety
1 400
3,4%
Jakým jazykem mluví publikum umělce Maurice Utrillo?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
1 900
23,2%
japonsky
1 600
19,5%
italsky
1 200
14,6%
španělsky
700
8,5%
bulharsky
500
6,1%
německy
500
6,1%
anglicky
500
6,1%
česky
200
2,4%
portugalsky
200
2,4%
rusky
200
2,4%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Maurice Utrillo a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 12 Říj
300
út 13 Říj
200
st 14 Říj
700
čt 15 Říj
100
pá 16 Říj
200
so 17 Říj
200
ne 18 Říj
700
po 19 Říj
700
út 20 Říj
400
st 21 Říj
1 000
čt 22 Říj
400
pá 23 Říj
400
so 24 Říj
300
ne 25 Říj
1 600
po 26 Říj
200
út 27 Říj
500
st 28 Říj
200
čt 29 Říj
300
pá 30 Říj
900
so 31 Říj
700
ne 1 Lis
1 500
po 2 Lis (předpověď)
500
út 3 Lis (předpověď)
500
st 4 Lis (předpověď)
800
čt 5 Lis (předpověď)
400
pá 6 Lis (předpověď)
700
so 7 Lis (předpověď)
500
ne 8 Lis (předpověď)
1 700
po 9 Lis (předpověď)
600
út 10 Lis (předpověď)
600
st 11 Lis (předpověď)
1 000
čt 12 Lis (předpověď)
400
pá 13 Lis (předpověď)
800
so 14 Lis (předpověď)
600
ne 15 Lis (předpověď)
1 900
po 16 Lis (předpověď)
700
út 17 Lis (předpověď)
600
st 18 Lis (předpověď)
1 100
čt 19 Lis (předpověď)
400
pá 20 Lis (předpověď)
800
so 21 Lis (předpověď)
700
ne 22 Lis (předpověď)
2 100
Maurice Utrillo: krátké odpovědi
Které dílo umělce Maurice Utrillo má nejvyšší sledovanost?
Pontoise, Rue De L'éperon a Rue De La Coutellerie: 800 návštěv, což představuje 2% všech zobrazení umělce Maurice Utrillo. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Maurice Utrillo?
41 500 za dvanáct měsíců (12 300 na stránce umělce, 29 200 u děl).
Sledují lidé Maurice Utrillo na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (70%), telefony (27%) a tablety (3%); vede počítače s podílem 70%.
Sleduje Maurice Utrillo několik jazyků?
Ano: francouzsky (23%), japonsky (20%) a italsky (15%). Na prvním místě je francouzsky s podílem 23%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Maurice Utrillo?
Ano, Melancholický (Emoční náboj): 36% návštěv pro 20% katalogu.