Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Maurice Galbraith Cullen na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Maurice Galbraith Cullen: publikum na první pohled
Lifting Fog, St. John's, Newfoundland přitahuje nejvíce pozornosti: 1 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 38% všech zobrazení profilu Maurice Galbraith Cullen na OriginalUniqueArt.com. Následuje Log Cutters, Winter, Quebec a Ice Harvest. Maurice Galbraith Cullen zaznamenal celkem 2 000 návštěv: 500 na stránce umělce a 1 500 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 25% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 700 návštěvami. Publikum se kloní k Luminózní (Jasnost světla): 56% návštěv pro 8% katalogu umělce.
10 děl umělce Maurice Galbraith Cullen, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Maurice Galbraith Cullen, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik lidí sleduje Maurice Galbraith Cullen měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
0
Čec 2026
400
300
Srp 2026
0
300
Zář 2026
0
400
Říj 2026
0
500
Jak často jsou prohlížena díla umělce Maurice Galbraith Cullen?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Maurice Galbraith Cullen?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
42,9%
80,0%
Dramatický
42,9%
0,0%
Pokojný
14,3%
20,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
28,6%
60,0%
Melancholický
28,6%
40,0%
Závažný a tklivý
28,6%
0,0%
Dramatický
14,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
10,0%
6,2%
Měkké stínění
10,0%
0,0%
Střední jas
34,0%
15,6%
Jasná rovnováha
38,0%
21,9%
Luminózní
8,0%
56,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
68,0%
84,4%
Jemné odstíny
20,0%
15,6%
Vyvážená jemnost
10,0%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
63,4%
96,7%
Zemité tóny
31,7%
3,3%
Tmavé tóny
2,4%
0,0%
Monochromní
2,4%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
56,0%
84,4%
Vyvážená
38,0%
15,6%
Živobylé
6,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
20,0%
0,0%
Jemný
14,0%
15,6%
Vyvážený
6,0%
12,5%
Výrazný
18,0%
0,0%
Prohlášení
42,0%
71,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
24,0%
62,5%
Jemně promíchaná paleta
16,0%
12,5%
Vyvážená harmonie
12,0%
3,1%
Silná barevná jednotnost
30,0%
12,5%
Jednotná paleta
18,0%
9,4%
Která díla umělce Maurice Galbraith Cullen přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Ice Harvest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
Portrait of a Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lévis, Quebec
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Environs of Paris
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Log Cutters, Winter, Quebec
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
0
Misty Morning, Fishing Boat…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Dead Horse and Rider in a T…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Marine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Biskra
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích sledují Maurice Galbraith Cullen?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik lidí denně sleduje Maurice Galbraith Cullen a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
300
st 21 Říj
200
čt 22 Říj
100
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
1 100
so 31 Říj
200
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis (předpověď)
900
so 7 Lis (předpověď)
200
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
300
st 11 Lis (předpověď)
200
čt 12 Lis (předpověď)
100
pá 13 Lis (předpověď)
1 100
so 14 Lis (předpověď)
200
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
300
st 18 Lis (předpověď)
200
čt 19 Lis (předpověď)
100
pá 20 Lis (předpověď)
1 200
so 21 Lis (předpověď)
200
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
300
st 25 Lis (předpověď)
200
čt 26 Lis (předpověď)
100
Otázky k Maurice Galbraith Cullen
Která díla umělce Maurice Galbraith Cullen přitahují nejvíce pozornosti?
Lifting Fog, St. John's, Newfoundland, s 1 200 návštěvami (38% všech zobrazení umělce Maurice Galbraith Cullen). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Maurice Galbraith Cullen na OriginalUniqueArt.com?
2 000 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce a 1 500 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Maurice Galbraith Cullen lidé preferují?
Luminózní (Jasnost světla): 56% návštěv oproti 8% v katalogu.