Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Mary Dawson Elwell na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Mary Dawson Elwell: jak vypadal rok návštěv
Beverley Minster from the Friary, East Riding of Yorkshire je nejvíce sledované dílo: 300 prohlídek za rok, což představuje 27% veškeré pozornosti věnované umělci Mary Dawson Elwell. Následuje jich Corte, Corsica a The Wreath. Stránka umělce zaznamenala 500 návštěv, díla 1 000 návštěv a celkem 1 500 návštěv. Zájem klesl o 33% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Preferují Ztlumené (Nasycení barev): 55% návštěv oproti 29% v katalogu.
7 nejvíce sledovaných děl umělce Mary Dawson Elwell
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Mary Dawson Elwell.
-
1
Beverley Minster from the Friary, East Riding of Yorkshire, 1934
300 návštěv · 27,3%
-
2
Corte, Corsica, 1937
200 návštěv · 18,2%
-
3
The Wreath
200 návštěv · 18,2%
-
4
Interior Study, 1937
100 návštěv · 9,1%
-
5
In the Trossachs, Highlands, 1900
100 návštěv · 9,1%
-
6
Chamonix, France, 1938
100 návštěv · 9,1%
-
7
From My Window (North Bar Street, Snow), 1917
100 návštěv · 9,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Mary Dawson Elwell?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 300 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Mary Dawson Elwell?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Mary Dawson Elwell?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,3% | 18,2% |
| Měkké stínění | 28,6% | 27,3% |
| Střední jas | 28,6% | 36,4% |
| Jasná rovnováha | 28,6% | 18,2% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 28,6% | 54,5% |
| Jemné odstíny | 64,3% | 45,5% |
| Vyvážená jemnost | 7,1% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 21,4% | 45,5% |
| Vyvážená | 78,6% | 54,5% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 7,1% | 9,1% |
| Jemný | 14,3% | 9,1% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 42,9% | 45,5% |
| Prohlášení | 35,7% | 36,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 21,4% | 27,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 14,3% | 27,3% |
| Silná barevná jednotnost | 28,6% | 36,4% |
| Jednotná paleta | 21,4% | 9,1% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Mary Dawson Elwell měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In the Trossachs, Highlands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Above the Wörthersee, Austr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wreath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| From My Window (North Bar S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| North Bar Within, Beverley,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Landing in Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chamonix, France | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Beverley Minster from the F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Interior Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Mary Dawson Elwell sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Mary Dawson Elwell a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 200 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 300 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 400 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 400 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Mary Dawson Elwell
Které dílo umělce Mary Dawson Elwell má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Beverley Minster from the Friary, East Riding of Yorkshire s 300 návštěvami, což představuje 27% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 7 děl.
Jak velké je publikum Mary Dawson Elwell na OriginalUniqueArt.com?
- 1 500 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce, 1 000 u děl.
Která díla Mary Dawson Elwell odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Ztlumené (Nasycení barev) získávají 55% návštěv z 29% katalogu.