Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Martino Altomonte na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Martino Altomonte: jak vypadal rok návštěv
Rest on the Flight to Egypt je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 18% veškeré pozornosti věnované umělci Martino Altomonte. Následuje jich Battle Of Parkany a Election Diet. Stránka umělce zaznamenala 300 návštěv, díla 800 návštěv a celkem 1 100 návštěv. Zájem vzrostl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 500 návštěvami. Preferují Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 73% návštěv oproti 28% v katalogu.
8 nejvíce sledovaných děl umělce Martino Altomonte
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Martino Altomonte.
-
1
Rest on the Flight to Egypt, 1737
200 návštěv · 18,2%
-
2
Battle Of Parkany
200 návštěv · 18,2%
-
3
Election Diet
200 návštěv · 18,2%
-
4
Johannes Nepomuk Altar
100 návštěv · 9,1%
-
5
Heilung Des Lahmen An Der Schönen Tempelpforte In Jerusalem Durch Die Apostel Petrus Und Johannes
100 návštěv · 9,1%
-
6
Adoration Of The Name Of God
100 návštěv · 9,1%
-
7
Election Diet
100 návštěv · 9,1%
-
8
Election Diet
100 návštěv · 9,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Martino Altomonte?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 100 | 100 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Martino Altomonte?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Martino Altomonte?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 44,4% | 40,0% |
| Duchovní | 33,3% | 60,0% |
| Romantický | 11,1% | 0,0% |
| Napětí | 11,1% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 27,6% | 9,1% |
| Měkké stínění | 24,1% | 18,2% |
| Střední jas | 31,0% | 27,3% |
| Jasná rovnováha | 10,3% | 45,5% |
| Luminózní | 6,9% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,6% | 9,1% |
| Jemné odstíny | 31,0% | 18,2% |
| Vyvážená jemnost | 27,6% | 72,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 13,8% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 66,7% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 14,8% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 14,8% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 3,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 41,4% | 18,2% |
| Vyvážená | 34,5% | 45,5% |
| Živobylé | 24,1% | 36,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 13,8% | 0,0% |
| Jemný | 17,2% | 9,1% |
| Vyvážený | 6,9% | 0,0% |
| Výrazný | 27,6% | 18,2% |
| Prohlášení | 34,5% | 72,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 13,8% | 9,1% |
| Vyvážená harmonie | 20,7% | 27,3% |
| Silná barevná jednotnost | 51,7% | 63,6% |
| Jednotná paleta | 13,8% | 0,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Martino Altomonte měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Battle Of Parkany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Susanna and the Two Elders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Apostles Peter and John… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crucifix with Mary Magdalene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mercury and Argus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Joseph with the Christ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joachim's Sacrifice, revers… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heilung Des Lahmen An Der S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Immaculate Conception | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Martyrdom of Saint Andrew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Martino Altomonte sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Martino Altomonte a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 200 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Martino Altomonte
Které dílo umělce Martino Altomonte má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Rest on the Flight to Egypt s 200 návštěvami, což představuje 18% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velké je publikum Martino Altomonte na OriginalUniqueArt.com?
- 1 100 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce, 800 u děl.
Která díla Martino Altomonte odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Vyvážená jemnost (Nasycení barev) získávají 73% návštěv z 28% katalogu.