Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Marc Chagall na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Marc Chagall: jak vypadal rok návštěv
Já a vesnice je nejvíce sledované dílo: 22 100 prohlídek za rok, což představuje 10% veškeré pozornosti věnované umělci Marc Chagall. Následuje jich Narozeniny a Nad městem. Stránka umělce zaznamenala 78 500 návštěv, díla 141 700 návštěv a celkem 220 200 návštěv. Zájem vzrostl o 47% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 137 100 návštěvami. Návštěvníci čtou v francouzsky (20%), anglicky (12%) a italsky (11%). Návštěvníci přicházejí z Jižní Korea (12%), Itálie (11%) a Francie (5%). Návštěvníci sledují na počítače (64%), telefony (33%) a tablety (3%). Preferují Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 41% návštěv oproti 20% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Marc Chagall
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Marc Chagall.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
2 000
Čec 2026
20 500
116 600
Srp 2026
15 900
16 900
Zář 2026
41 900
6 200
Kdy jsou k vidění díla umělce Marc Chagall?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Marc Chagall?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
37,8%
37,8%
Nostalgický
4,4%
15,4%
Mystický
11,1%
14,7%
Eterický
22,2%
12,3%
Pokojný
0,0%
7,2%
Dramatický
4,4%
6,3%
Klidná atmosféra
8,9%
2,8%
Lekce fantazie
6,7%
2,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
40,4%
21,1%
Záhadný
21,3%
17,8%
Radostný
2,1%
18,0%
Nostalgický
12,8%
16,1%
Duchovní
4,3%
9,2%
Romantický
4,3%
4,8%
Nadějný
2,1%
2,9%
Eterický
2,1%
2,5%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
4,0%
9,0%
Měkké stínění
14,0%
19,4%
Střední jas
40,0%
48,5%
Jasná rovnováha
20,0%
10,1%
Luminózní
22,0%
13,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,0%
25,5%
Jemné odstíny
24,0%
34,1%
Vyvážená jemnost
26,0%
22,8%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
14,4%
Sytá barva
10,0%
3,1%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
30,2%
37,6%
Neutrální tóny
41,9%
37,1%
Tmavé tóny
18,6%
21,8%
Pastelové barvy
4,7%
2,1%
Monochromní
2,3%
0,6%
Teplé tóny
0,0%
0,7%
Výrazné
2,3%
0,1%
Přírodní motivy
0,0%
0,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
28,0%
26,1%
Vyvážená
52,0%
58,6%
Živobylé
20,0%
15,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,0%
6,0%
Jemný
8,0%
10,6%
Vyvážený
12,0%
11,0%
Výrazný
30,0%
26,2%
Prohlášení
36,0%
46,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
20,0%
41,3%
Jemně promíchaná paleta
16,0%
13,4%
Vyvážená harmonie
6,0%
15,8%
Silná barevná jednotnost
42,0%
19,2%
Jednotná paleta
16,0%
10,2%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Marc Chagall měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Já a vesnice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9 000
2 900
700
Narozeniny
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7 700
3 100
0
Nad městem
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4 700
600
200
Žlutý violinist
0
0
0
0
0
0
0
0
300
4 700
300
100
Padající anděl
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
0
Nápoj vojáka
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A red horse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
Kompoziční studie k dílu „D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
Cirkus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
Koncert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
1 000
Jaké je rozdělení publika Marc Chagall podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
140 100
63,6%
telefony
72 700
33,0%
tablety
7 400
3,4%
V jakých jazycích je Marc Chagall sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
8 700
20,1%
anglicky
5 300
12,2%
italsky
4 900
11,3%
korejsky
4 000
9,2%
německy
3 500
8,1%
španělsky
2 800
6,5%
rusky
2 300
5,3%
litevsky
2 100
4,8%
portugalsky
1 300
3,0%
srbsky
1 000
2,3%
Kolik denních návštěv má Marc Chagall a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
ne 27 Zář
5 000
po 28 Zář
7 700
út 29 Zář
5 000
st 30 Zář
3 700
čt 1 Říj
5 000
pá 2 Říj
4 600
so 3 Říj
3 700
ne 4 Říj
7 400
po 5 Říj
8 100
út 6 Říj
6 400
st 7 Říj
8 600
čt 8 Říj
6 900
pá 9 Říj
5 000
so 10 Říj
5 500
ne 11 Říj
7 200
po 12 Říj
7 600
út 13 Říj
4 900
st 14 Říj
7 500
čt 15 Říj
5 700
pá 16 Říj
6 300
so 17 Říj
5 100
ne 18 Říj (předpověď)
7 500
po 19 Říj (předpověď)
8 900
út 20 Říj (předpověď)
6 200
st 21 Říj (předpověď)
7 500
čt 22 Říj (předpověď)
6 700
pá 23 Říj (předpověď)
6 100
so 24 Říj (předpověď)
5 500
ne 25 Říj (předpověď)
8 000
po 26 Říj (předpověď)
9 600
út 27 Říj (předpověď)
6 700
st 28 Říj (předpověď)
8 100
čt 29 Říj (předpověď)
7 200
pá 30 Říj (předpověď)
6 500
so 31 Říj (předpověď)
5 800
ne 1 Lis (předpověď)
8 500
po 2 Lis (předpověď)
10 100
út 3 Lis (předpověď)
7 000
st 4 Lis (předpověď)
8 500
čt 5 Lis (předpověď)
7 600
pá 6 Lis (předpověď)
6 900
so 7 Lis (předpověď)
6 200
Časté dotazy o Marc Chagall
Které dílo umělce Marc Chagall má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Já a vesnice s 22 100 návštěvami, což představuje 10% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Marc Chagall na OriginalUniqueArt.com?
220 200 návštěv za dvanáct měsíců: 78 500 na stránce umělce, 141 700 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Marc Chagall?
Publikum pochází z počítače (64%), telefony (33%) a tablety (3%); počítače tvoří 64% návštěv.
Jakými jazyky mluví odběratelé umělce Marc Chagall?
francouzsky (20%), anglicky (12%) a italsky (11%); francouzsky pokrývá 20%.
Která díla Marc Chagall odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) získávají 41% návštěv z 20% katalogu.