Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Manuel Benedito Vives na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Manuel Benedito Vives: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Bodegon: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 7% z celkového počtu prohlídek umělce Manuel Benedito Vives. Poté Chula a Retrato De Mujer. Celkem 4 900 návštěv: 900 na stránce umělce, 4 000 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 4 200 návštěvami. Rozdělení publika podle zařízení: počítače (82%), telefony (16%) a tablety (2%). Jedna chuť vyniká: Zemité tóny (Barevná paleta) si připravila 78% návštěv i přes pouhých 63% katalogu.
Manuel Benedito Vives: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Manuel Benedito Vives, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Bodegon
400 návštěv · 7,1%
-
2
Chula
400 návštěv · 7,1%
-
3
Retrato De Mujer
300 návštěv · 5,4%
-
4
La Vuelta Del Trabajo
300 návštěv · 5,4%
-
5
Venecia
300 návštěv · 5,4%
-
6
Vuelta De La Monteria
200 návštěv · 3,6%
-
7
Marina (concarneau)
200 návštěv · 3,6%
-
8
Tormenta En La Laguna
200 návštěv · 3,6%
-
9
Mujer Con Cesta
200 návštěv · 3,6%
-
10
Perdices
100 návštěv · 1,8%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Manuel Benedito Vives?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 900 | 3 300 |
| Srp 2026 | 0 | 500 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Jak se v průběhu roku s díly Manuel Benedito Vives obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Manuel Benedito Vives?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 40,0% | 41,8% |
| Měkké stínění | 26,0% | 29,1% |
| Střední jas | 18,0% | 16,4% |
| Jasná rovnováha | 16,0% | 12,7% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 12,0% | 5,5% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 40,0% |
| Vyvážená jemnost | 44,0% | 40,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 18,0% | 14,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 62,8% | 78,2% |
| Tmavé tóny | 20,9% | 12,7% |
| Neutrální tóny | 16,3% | 9,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 24,0% | 18,2% |
| Vyvážená | 56,0% | 63,6% |
| Živobylé | 20,0% | 18,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 3,6% |
| Jemný | 18,0% | 10,9% |
| Vyvážený | 20,0% | 23,6% |
| Výrazný | 22,0% | 29,1% |
| Prohlášení | 32,0% | 32,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 1,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 21,8% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 18,2% |
| Silná barevná jednotnost | 38,0% | 43,6% |
| Jednotná paleta | 32,0% | 14,5% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Manuel Benedito Vives srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vuelta De La Caza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Tormenta En La Laguna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato De La Duquesa De Dú… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Bodegon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 | 0 |
| En El Campo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castiza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mujer Con Cesta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Madre Bretona | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viejo Holandes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paisaje Bretaña | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Manuel Benedito Vives sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 4 000 | 81,6% |
| telefony | 800 | 16,3% |
| tablety | 100 | 2,0% |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Manuel Benedito Vives?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy umělce Manuel Benedito Vives a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 100 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 400 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 200 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 100 |
| pá 6 Lis | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 200 |
| út 10 Lis (předpověď) | 300 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 200 |
| út 17 Lis (předpověď) | 300 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 200 |
| út 24 Lis (předpověď) | 400 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 100 |
Manuel Benedito Vives: krátké odpovědi
Které dílo umělce Manuel Benedito Vives má nejvyšší sledovanost?
- Bodegon: 400 návštěv, což představuje 7% všech zobrazení umělce Manuel Benedito Vives. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Manuel Benedito Vives?
- 4 900 za dvanáct měsíců (900 na stránce umělce, 4 000 u děl).
Sledují lidé Manuel Benedito Vives na telefonu nebo na počítači?
- Na obou: počítače (82%), telefony (16%) a tablety (2%); vede počítače s podílem 82%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Manuel Benedito Vives?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 78% návštěv pro 63% katalogu.