Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Maggi Hambling na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Maggi Hambling: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Self Portrait: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 19% z celkového počtu prohlídek umělce Maggi Hambling. Poté Minotaur Surprised while Eating a Cormorant with Fish Underwater III. Celkem 1 400 návštěv: 500 na stránce umělce, 900 u děl. Publikum roste: o 100% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 100 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Ztlumené (Nasycení barev) si připravila 69% návštěv i přes pouhých 48% katalogu.
Maggi Hambling: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Maggi Hambling, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Self Portrait, 2011
300 návštěv · 18,8%
-
2
Minotaur Surprised while Eating, 1986
200 návštěv · 12,5%
-
3
Cormorant with Fish Underwater III
200 návštěv · 12,5%
-
4
Father, Late December 1997, 1997
200 návštěv · 12,5%
-
5
Bev Walters, Principal of Morley College (1991–2003), 2003
100 návštěv · 6,2%
-
6
Champagne Laugh, 1991
100 návštěv · 6,2%
-
7
George Melly, 1998
100 návštěv · 6,2%
-
8
Mrs Anne Lonsdale, 2002
100 návštěv · 6,2%
-
9
Still Life
100 návštěv · 6,2%
-
10
Clark Brundin (b.1931), Vice Chancellor (1985–1992), 1993
100 návštěv · 6,2%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Maggi Hambling?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 100 |
Jak se v průběhu roku s díly Maggi Hambling obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Maggi Hambling?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 23,8% | 12,5% |
| Měkké stínění | 28,6% | 18,8% |
| Střední jas | 23,8% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 14,3% | 25,0% |
| Luminózní | 9,5% | 18,8% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 47,6% | 68,8% |
| Jemné odstíny | 19,1% | 12,5% |
| Vyvážená jemnost | 19,1% | 12,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,3% | 6,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 35,7% | 41,7% |
| Zemité tóny | 35,7% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 21,4% | 8,3% |
| Monochromní | 7,1% | 16,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 57,1% | 68,8% |
| Vyvážená | 23,8% | 25,0% |
| Živobylé | 19,1% | 6,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 9,5% | 12,5% |
| Jemný | 33,3% | 25,0% |
| Vyvážený | 4,8% | 0,0% |
| Výrazný | 14,3% | 12,5% |
| Prohlášení | 38,1% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 28,6% | 31,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 19,1% | 31,2% |
| Vyvážená harmonie | 4,8% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 38,1% | 37,5% |
| Jednotná paleta | 9,5% | 0,0% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Maggi Hambling srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harold Parker, Preston's Gu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Big Sea, May | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Jemma Leaning to the Left,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Father, Late December 1997 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Anne Lonsdale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lett Dreaming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cormorant with Fish Underwa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Ernest Ashley Bramall (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Minotaur Surprised while Ea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Maggi Hambling?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Maggi Hambling a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 200 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 100 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Maggi Hambling: krátké odpovědi
Které dílo umělce Maggi Hambling má nejvyšší sledovanost?
- Self Portrait: 300 návštěv, což představuje 19% všech zobrazení umělce Maggi Hambling. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Maggi Hambling?
- 1 400 za dvanáct měsíců (500 na stránce umělce, 900 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Maggi Hambling?
- Ano, Ztlumené (Nasycení barev): 69% návštěv pro 48% katalogu.