Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Luigi Maria Galea na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Luigi Maria Galea: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Sunset Over The Grand Harbour, Valetta, Malta: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 24% z celkového počtu prohlídek umělce Luigi Maria Galea. Poté View of the bighi royal naval hospital from valletta a Masamaxett Harbour By Day. Celkem 2 100 návštěv: 400 na stránce umělce, 1 700 u děl. Počet návštěvníků klesá: o 100% méně návštěv v období Říj 2026 oproti Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Jemné odstíny (Nasycení barev) si připravila 52% návštěv i přes pouhých 26% katalogu.
Luigi Maria Galea: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Luigi Maria Galea, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Sunset Over The Grand Harbour, Valetta, Malta
500 návštěv · 23,8%
-
2
View of the bighi royal naval hospital from valletta
300 návštěv · 14,3%
-
3
Masamaxett Harbour By Day
300 návštěv · 14,3%
-
4
View Of La Valletta From The Sea
200 návštěv · 9,5%
-
5
Prayers In The Desert
100 návštěv · 4,8%
-
6
At Prayer
100 návštěv · 4,8%
-
7
Early Morning
100 návštěv · 4,8%
-
8
Evening
100 návštěv · 4,8%
-
9
Warships Steaming Out Of The Grand Harbour
100 návštěv · 4,8%
-
10
The Entrance To The Grand Harbour, Valetta
100 návštěv · 4,8%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Luigi Maria Galea?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 000 |
| Srp 2026 | 100 | 200 |
| Zář 2026 | 100 | 500 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly Luigi Maria Galea obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Luigi Maria Galea?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 20,0% | 19,1% |
| Jasná rovnováha | 44,0% | 47,6% |
| Luminózní | 34,0% | 33,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 68,0% | 28,6% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 52,4% |
| Vyvážená jemnost | 6,0% | 19,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 93,5% | 90,5% |
| Pastelové barvy | 4,3% | 9,5% |
| Zemité tóny | 2,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,0% | 23,8% |
| Vyvážená | 54,0% | 57,1% |
| Živobylé | 8,0% | 19,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 26,0% | 9,5% |
| Jemný | 44,0% | 47,6% |
| Vyvážený | 8,0% | 19,1% |
| Výrazný | 16,0% | 9,5% |
| Prohlášení | 6,0% | 14,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 34,0% | 9,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,0% | 33,3% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 19,1% |
| Silná barevná jednotnost | 30,0% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 14,0% | 4,8% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Luigi Maria Galea srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View Of La Valletta From Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| St Elmo, Valletta, Malta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Sunset Over Grand Harbour,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'trafalgar' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| H.M.S. Dreadnought Sailing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panoramic view of malta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mdina, Malta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Pauls Bay, Malta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maltese Views | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valletta harbour at sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Luigi Maria Galea?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Luigi Maria Galea a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
Luigi Maria Galea: krátké odpovědi
Které dílo umělce Luigi Maria Galea má nejvyšší sledovanost?
- Sunset Over The Grand Harbour, Valetta, Malta: 500 návštěv, což představuje 24% všech zobrazení umělce Luigi Maria Galea. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Luigi Maria Galea?
- 2 100 za dvanáct měsíců (400 na stránce umělce, 1 700 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Luigi Maria Galea?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 52% návštěv pro 26% katalogu.