Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lucas Van Valkenborch na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Lucas Van Valkenborch: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je View of Antwerp with the Frozen Schelde: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 22% z celkového počtu prohlídek umělce Lucas Van Valkenborch. Poté The Tower of Babel a The Massacre of the Innocents. Celkem 3 400 návštěv: 1 300 na stránce umělce, 2 100 u děl. Publikum roste: o 100% více návštěv v období Zář 2026 než v období Srp 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 2 000 návštěvami. Rozdělení publika podle zařízení: počítače (85%) a telefony (15%). Jedna chuť vyniká: Jemné odstíny (Nasycení barev) si připravila 65% návštěv i přes pouhých 43% katalogu.
Lucas Van Valkenborch: 8 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 8 děl umělce Lucas Van Valkenborch, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Lucas Van Valkenborch?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
100
Čec 2026
900
1 100
Srp 2026
0
400
Zář 2026
300
500
Jak se v průběhu roku s díly Lucas Van Valkenborch obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Lucas Van Valkenborch?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
50,0%
52,6%
Nostalgický
33,3%
31,6%
Hravý
16,7%
15,8%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
33,3%
26,3%
Energický
16,7%
26,3%
Melancholický
16,7%
26,3%
Radostný
16,7%
15,8%
Klidná
16,7%
5,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
7,1%
0,0%
Měkké stínění
28,6%
13,0%
Střední jas
57,1%
73,9%
Jasná rovnováha
7,1%
13,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
42,9%
30,4%
Jemné odstíny
42,9%
65,2%
Vyvážená jemnost
14,3%
4,3%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
35,7%
30,4%
Vyvážená
64,3%
69,6%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
0,0%
0,0%
Vyvážený
14,3%
0,0%
Výrazný
14,3%
21,7%
Prohlášení
71,4%
78,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
14,3%
13,0%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
7,1%
13,0%
Silná barevná jednotnost
78,6%
73,9%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Lucas Van Valkenborch srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
The Tower of Babel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
Landscape in Spring
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
0
Mountainous Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Landscape in Summer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Massacre of the Innocen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Landscape with a Rural Fest…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Antwerp with the Fr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
View of Huy from Ahin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Rocky Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Paisaje con foundries
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Lucas Van Valkenborch sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
2 900
85,3%
telefony
500
14,7%
Jakým jazykem mluví publikum umělce Lucas Van Valkenborch?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
100
100,0%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Lucas Van Valkenborch a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
100
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
200
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
100
út 29 Zář
100
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
300
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
300
ne 11 Říj
100
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj (předpověď)
100
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
100
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
100
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
100
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
100
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
Lucas Van Valkenborch: krátké odpovědi
Které dílo umělce Lucas Van Valkenborch má nejvyšší sledovanost?
View of Antwerp with the Frozen Schelde: 500 návštěv, což představuje 22% všech zobrazení umělce Lucas Van Valkenborch. Seznam pokračuje až do pořadí 8.
Kolik návštěv má Lucas Van Valkenborch?
3 400 za dvanáct měsíců (1 300 na stránce umělce, 2 100 u děl).
Sledují lidé Lucas Van Valkenborch na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (85%) a telefony (15%); vede počítače s podílem 85%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Lucas Van Valkenborch?
Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 65% návštěv pro 43% katalogu.