Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lubin Baugin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Lubin Baugin: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Still life with chessboard, c.1630, Louvre: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 36% z celkového počtu prohlídek umělce Lubin Baugin. Poté Still-life with Chessboard (The Five Senses) a Le portement de croix. Celkem 2 000 návštěv: 1 100 na stránce umělce, 900 u děl. Publikum roste: o 900% více návštěv v období Zář 2026 než v období Srp 2026. Špičkový měsíc: Zář 2026 s 1 000 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Reflektivní (Emoční náboj) si připravila 75% návštěv i přes pouhých 33% katalogu.
Lubin Baugin: 6 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 6 děl umělce Lubin Baugin, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
400
400
Srp 2026
0
100
Zář 2026
700
300
Jak se v průběhu roku s díly Lubin Baugin obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Lubin Baugin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
50,0%
0,0%
Elegance
16,7%
50,0%
Klasické
16,7%
25,0%
Dramatický
16,7%
25,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
33,3%
75,0%
Melancholický
50,0%
25,0%
Pokojný
16,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
51,7%
45,5%
Měkké stínění
37,9%
54,5%
Střední jas
6,9%
0,0%
Jasná rovnováha
3,5%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
37,9%
27,3%
Jemné odstíny
27,6%
27,3%
Vyvážená jemnost
34,5%
45,5%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
92,0%
100,0%
Tmavé tóny
4,0%
0,0%
Neutrální tóny
4,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
51,7%
45,5%
Vyvážená
44,8%
54,5%
Živobylé
3,5%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,9%
0,0%
Jemný
20,7%
18,2%
Vyvážený
17,2%
9,1%
Výrazný
20,7%
27,3%
Prohlášení
34,5%
45,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,3%
18,2%
Jemně promíchaná paleta
6,9%
9,1%
Vyvážená harmonie
20,7%
0,0%
Silná barevná jednotnost
34,5%
18,2%
Jednotná paleta
27,6%
54,5%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Lubin Baugin srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Still-Life with Wafer Biscu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still-life with Chessboard…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Le dessert de gaufrettes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
NATURE MORTE A L'ECHIQUIER
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le sommeil de l'enfant Jésus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Déploration du Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Allegorical Portrait of the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Holy Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still-Life with Candle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Olindo and Sofronia on the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakým jazykem mluví publikum umělce Lubin Baugin?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
500
83,3%
španělsky
100
16,7%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Lubin Baugin a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 26 Zář
200
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
100
po 5 Říj
100
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
100
út 13 Říj
0
st 14 Říj
100
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj (předpověď)
100
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
100
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
100
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
100
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
100
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
100
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
Lubin Baugin: krátké odpovědi
Které dílo umělce Lubin Baugin má nejvyšší sledovanost?
Still life with chessboard, c.1630, Louvre: 400 návštěv, což představuje 36% všech zobrazení umělce Lubin Baugin. Seznam pokračuje až do pořadí 6.
Kolik návštěv má Lubin Baugin?
2 000 za dvanáct měsíců (1 100 na stránce umělce, 900 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Lubin Baugin?
Ano, Reflektivní (Emoční náboj): 75% návštěv pro 33% katalogu.