Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Louis Rémy Mignot na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Louis Rémy Mignot: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Twilight on the Passaic: 1 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 24% z celkového počtu prohlídek umělce Louis Rémy Mignot. Poté Landscape in Ecudor a Sunset on White Mountains. Celkem 4 500 návštěv: 800 na stránce umělce, 3 700 u děl. Počet návštěvníků klesá: o 31% méně návštěv v období Zář 2026 oproti Srp 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 800 návštěvami. Rozdělení publika podle zařízení: počítače (89%) a telefony (11%). Jedna chuť vyniká: Prohlášení (Kontrast) si připravila 82% návštěv i přes pouhých 62% katalogu.
Louis Rémy Mignot: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Louis Rémy Mignot, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Twilight on the Passaic, 1861
1 100 návštěv · 24,4%
-
2
Landscape in Ecudor, 1859
400 návštěv · 8,9%
-
3
Sunset on White Mountains, 1861
300 návštěv · 6,7%
-
4
Niagara, 1866
300 návštěv · 6,7%
-
5
View across the Valley of Pierstorn, New York, from a Point above Cascade Hills, 1858
200 návštěv · 4,4%
-
6
Sunset, Winter (also known as Church at Dusk), 1862
200 návštěv · 4,4%
-
7
Mountain Lake in Autumn, 1861
200 návštěv · 4,4%
-
8
Landscape with Farmhouse by a Stream, 1864
200 návštěv · 4,4%
-
9
A Pastoral Landscape, 1853
200 návštěv · 4,4%
-
10
Solitude, 1855
100 návštěv · 2,2%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Louis Rémy Mignot?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 400 |
| Srp 2026 | 300 | 1 300 |
| Zář 2026 | 100 | 1 000 |
Jak se v průběhu roku s díly Louis Rémy Mignot obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Louis Rémy Mignot?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,0% | 13,3% |
| Měkké stínění | 28,0% | 20,0% |
| Střední jas | 42,0% | 55,6% |
| Jasná rovnováha | 16,0% | 8,9% |
| Luminózní | 2,0% | 2,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 12,0% | 13,3% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 31,1% |
| Vyvážená jemnost | 32,0% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 30,0% | 44,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 57,1% | 71,8% |
| Neutrální tóny | 21,4% | 15,4% |
| Tmavé tóny | 19,1% | 12,8% |
| Teplé tóny | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,0% | 13,3% |
| Vyvážená | 60,0% | 46,7% |
| Živobylé | 28,0% | 40,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,0% | 4,4% |
| Vyvážený | 2,0% | 2,2% |
| Výrazný | 26,0% | 11,1% |
| Prohlášení | 62,0% | 82,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 22,0% | 20,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,0% | 15,6% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 2,2% |
| Silná barevná jednotnost | 42,0% | 57,8% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 4,4% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Louis Rémy Mignot srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Washington and Lafayette at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset on White Mountains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Niagara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Solitude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View across the Valley of P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Morning in the Andes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cotopaxi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Travelers in a Tropical Lan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lamona (.) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Twilight on the Passaic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 700 |
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Louis Rémy Mignot sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 4 000 | 88,9% |
| telefony | 500 | 11,1% |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Louis Rémy Mignot?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| Chinese | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy umělce Louis Rémy Mignot a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 400 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj | 900 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 400 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 800 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 500 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 900 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 500 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 1 000 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Louis Rémy Mignot: krátké odpovědi
Které dílo umělce Louis Rémy Mignot má nejvyšší sledovanost?
- Twilight on the Passaic: 1 100 návštěv, což představuje 24% všech zobrazení umělce Louis Rémy Mignot. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Louis Rémy Mignot?
- 4 500 za dvanáct měsíců (800 na stránce umělce, 3 700 u děl).
Sledují lidé Louis Rémy Mignot na telefonu nebo na počítači?
- Na obou: počítače (89%) a telefony (11%); vede počítače s podílem 89%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Louis Rémy Mignot?
- Ano, Prohlášení (Kontrast): 82% návštěv pro 62% katalogu.