Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Louis Hersent na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Louis Hersent: jak vypadal rok návštěv
General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair je nejvíce sledované dílo: 100 prohlídek za rok, což představuje 17% veškeré pozornosti věnované umělci Louis Hersent. Následuje jich The Battle Of Landschut, 21st April a General Louis Marie Turreau Of Garambouville. Stránka umělce zaznamenala 200 návštěv, díla 500 návštěv a celkem 700 návštěv. Zájem klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 500 návštěvami. Preferují Střední jas (Jasnost světla): 67% návštěv oproti 16% v katalogu.
6 nejvíce sledovaných děl umělce Louis Hersent
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Louis Hersent.
-
1
General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair, 1756
100 návštěv · 16,7%
-
2
The Battle Of Landschut, 21st April, 1809
100 návštěv · 16,7%
-
3
General Louis Marie Turreau Of Garambouville
100 návštěv · 16,7%
-
4
Delphine De Girardin
100 návštěv · 16,7%
-
5
Daphnis Pulling A Thorn From Chloe's Foot By A River
100 návštěv · 16,7%
-
6
Portrait Of Mme Casimir Perier, Born Pauline Loyer
100 návštěv · 16,7%
Kdy lidé navštěvují stránku Louis Hersent?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Louis Hersent?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Louis Hersent?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 37,8% | 16,7% |
| Měkké stínění | 40,5% | 16,7% |
| Střední jas | 16,2% | 66,7% |
| Jasná rovnováha | 2,7% | 0,0% |
| Luminózní | 2,7% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 21,6% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 35,1% | 66,7% |
| Vyvážená jemnost | 40,5% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 87,9% | 80,0% |
| Neutrální tóny | 9,1% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 3,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,5% | 0,0% |
| Vyvážená | 59,5% | 100,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,1% | 16,7% |
| Jemný | 16,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 10,8% | 0,0% |
| Výrazný | 18,9% | 16,7% |
| Prohlášení | 46,0% | 66,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 5,4% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 13,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 18,9% | 50,0% |
| Silná barevná jednotnost | 37,8% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 24,3% | 16,7% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Louis Hersent měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Madame Le Doyen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Gay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Romain de Bourge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louise-Adélaïde Desnos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Xavier Bichat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Legrand,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Madame Arachequ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Religieux de l'hospice du m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Louis Hersent sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Louis Hersent a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Louis Hersent
Které dílo umělce Louis Hersent má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair s 100 návštěvami, což představuje 17% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 6 děl.
Jak velké je publikum Louis Hersent na OriginalUniqueArt.com?
- 700 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce, 500 u děl.
Která díla Louis Hersent odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Střední jas (Jasnost světla) získávají 67% návštěv z 16% katalogu.