Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Louis Aston Knight na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Louis Aston Knight: jak vypadal rok návštěv
Daniel ridgeway spring blossoms je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 11% veškeré pozornosti věnované umělci Louis Aston Knight. Následuje jich Cottage by the River a East Canaan, Connecticut. Stránka umělce zaznamenala 900 návštěv, díla 1 300 návštěv a celkem 2 200 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Preferují Zemité tóny (Barevná paleta): 67% návštěv oproti 45% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Louis Aston Knight
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Louis Aston Knight.
-
1
Daniel ridgeway spring blossoms
200 návštěv · 11,1%
-
2
Cottage by the River
200 návštěv · 11,1%
-
3
East Canaan, Connecticut
200 návštěv · 11,1%
-
4
The Thirteenth Hole at Sleepy Hollow
200 návštěv · 11,1%
-
5
A meandering river
200 návštěv · 11,1%
-
6
Country women after fishing on a summer afternoon
100 návštěv · 5,6%
-
7
Country Women after Fishing on a Summer's Day
100 návštěv · 5,6%
-
8
Flowers in Bloom by a River
100 návštěv · 5,6%
-
9
A French River Landscape At Sunset
100 návštěv · 5,6%
-
10
Hilltop Chateau
100 návštěv · 5,6%
Kdy lidé navštěvují stránku Louis Aston Knight?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 900 |
| Srp 2026 | 300 | 200 |
| Zář 2026 | 200 | 100 |
| Říj 2026 | 200 | 100 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Louis Aston Knight?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Louis Aston Knight?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,0% | 11,1% |
| Měkké stínění | 38,0% | 16,7% |
| Střední jas | 34,0% | 55,6% |
| Jasná rovnováha | 20,0% | 16,7% |
| Luminózní | 2,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 12,0% | 5,6% |
| Jemné odstíny | 30,0% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 40,0% | 44,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 18,0% | 16,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 44,7% | 66,7% |
| Neutrální tóny | 31,6% | 13,3% |
| Tmavé tóny | 23,7% | 20,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 70,0% | 72,2% |
| Živobylé | 20,0% | 27,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 12,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 14,0% | 11,1% |
| Výrazný | 24,0% | 22,2% |
| Prohlášení | 48,0% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 22,2% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 5,6% |
| Silná barevná jednotnost | 54,0% | 55,6% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 16,7% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Louis Aston Knight měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cottage by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Summer Afternoon, Normandy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage in Spring, Normandy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arch of Titus (The Forum),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Lion of St. Mark, Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage in Normandy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Girls by a Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diane's Cottage in June | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diane's Cottage, Beaumnt-le… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Louis Aston Knight sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Louis Aston Knight a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Louis Aston Knight
Které dílo umělce Louis Aston Knight má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Daniel ridgeway spring blossoms s 200 návštěvami, což představuje 11% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Louis Aston Knight na OriginalUniqueArt.com?
- 2 200 návštěv za dvanáct měsíců: 900 na stránce umělce, 1 300 u děl.
Která díla Louis Aston Knight odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Zemité tóny (Barevná paleta) získávají 67% návštěv z 45% katalogu.