Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lorenzo di Niccolò na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Lorenzo di Niccolò: publikum na první pohled
Virgin Enthroned with Saints přitahuje nejvíce pozornosti: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 20% všech zobrazení profilu Lorenzo di Niccolò na OriginalUniqueArt.com. Následuje Madonna and Child a Madonna and Child Enthroned with Saints Christopher, Blaise, Sebastian and Francis. Lorenzo di Niccolò zaznamenal celkem 1 100 návštěv: 700 na stránce umělce a 400 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 800 návštěvami. Publikum se kloní k Jemné odstíny (Nasycení barev): 60% návštěv pro 32% katalogu umělce.
5 děl umělce Lorenzo di Niccolò, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 5 děl umělce Lorenzo di Niccolò, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
500
300
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
0
Říj 2026
200
100
Jak často jsou prohlížena díla umělce Lorenzo di Niccolò?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Lorenzo di Niccolò?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Mystický
43,8%
25,0%
Klasické
25,0%
50,0%
Dramatický
12,5%
25,0%
Eterický
12,5%
0,0%
Zlatavý luxus
6,2%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
31,8%
40,0%
Měkké stínění
45,5%
20,0%
Střední jas
18,2%
20,0%
Jasná rovnováha
4,5%
20,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
0,0%
0,0%
Jemné odstíny
31,8%
60,0%
Vyvážená jemnost
63,6%
40,0%
Jasná barevná přítomnost
4,5%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
86,4%
80,0%
Neutrální tóny
9,1%
20,0%
Tmavé tóny
4,5%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
0,0%
0,0%
Vyvážená
95,5%
100,0%
Živobylé
4,5%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
9,1%
0,0%
Jemný
9,1%
0,0%
Vyvážený
18,2%
20,0%
Výrazný
31,8%
20,0%
Prohlášení
31,8%
60,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
9,1%
20,0%
Silná barevná jednotnost
77,3%
60,0%
Jednotná paleta
13,6%
20,0%
Která díla umělce Lorenzo di Niccolò přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Virgin Annunciate, Lorenzo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Louis of Toulouse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Francis
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saints Agnes and Dominic an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cassone with scenes from th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Lawrence Buried in Sa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Martyrdom of Saint Lawr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Lawrence Arraigned Be…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Lawrence Distributing…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Saint Lawrence Liberates So…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích sledují Lorenzo di Niccolò?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
100
100,0%
Kolik lidí denně sleduje Lorenzo di Niccolò a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
100
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
100
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
Otázky k Lorenzo di Niccolò
Která díla umělce Lorenzo di Niccolò přitahují nejvíce pozornosti?
Virgin Enthroned with Saints, s 100 návštěvami (20% všech zobrazení umělce Lorenzo di Niccolò). Výše uvedené pořadí obsahuje 5 děl.
Kolik lidí sleduje Lorenzo di Niccolò na OriginalUniqueArt.com?
1 100 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na stránce umělce a 400 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Lorenzo di Niccolò lidé preferují?
Jemné odstíny (Nasycení barev): 60% návštěv oproti 32% v katalogu.