Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lionel de Sausmarez na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Lionel de Sausmarez: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Apples and Tomatoes: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 14% z celkového počtu prohlídek umělce Lionel de Sausmarez. Poté Near San Quirico, Tuscany a Kate Reclining (recto). Celkem 1 100 návštěv: 500 na stránce umělce, 600 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Měkké stínění (Jasnost světla) si připravila 57% návštěv i přes pouhých 26% katalogu.
Lionel de Sausmarez: 7 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 7 děl umělce Lionel de Sausmarez, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Apples and Tomatoes, 1950
100 návštěv · 14,3%
-
2
Near San Quirico, Tuscany, 1914
100 návštěv · 14,3%
-
3
Kate Reclining (recto), 1949
100 návštěv · 14,3%
-
4
Gerald Carter Veale, LLD, FCA, 1950
100 návštěv · 14,3%
-
5
Dead Tree (verso), 1949
100 návštěv · 14,3%
-
6
The Kitchen Table
100 návštěv · 14,3%
-
7
French Landscape
100 návštěv · 14,3%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Lionel de Sausmarez?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly Lionel de Sausmarez obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Lionel de Sausmarez?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 15,8% | 14,3% |
| Měkké stínění | 26,3% | 57,1% |
| Střední jas | 47,4% | 14,3% |
| Jasná rovnováha | 5,3% | 14,3% |
| Luminózní | 5,3% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 31,6% | 28,6% |
| Jemné odstíny | 10,5% | 14,3% |
| Vyvážená jemnost | 31,6% | 42,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 26,3% | 14,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 46,2% | 20,0% |
| Zemité tóny | 30,8% | 60,0% |
| Neutrální tóny | 15,4% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 7,7% | 20,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 26,3% | 28,6% |
| Vyvážená | 36,8% | 57,1% |
| Živobylé | 36,8% | 14,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,3% | 14,3% |
| Jemný | 31,6% | 42,9% |
| Vyvážený | 15,8% | 0,0% |
| Výrazný | 21,1% | 28,6% |
| Prohlášení | 26,3% | 14,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 31,6% | 28,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,8% | 28,6% |
| Vyvážená harmonie | 21,1% | 28,6% |
| Silná barevná jednotnost | 26,3% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 5,3% | 0,0% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Lionel de Sausmarez srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kate Reclining (recto) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cyril Meggitt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near San Quirico, Tuscany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lodge Moor, Sheffield, in t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dead Tree (verso) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Gerald Carter Veale, LLD, F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| James Kirkup (1918–2009), G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apples and Tomatoes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Head Form | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in the Coulon Val… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Lionel de Sausmarez?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy umělce Lionel de Sausmarez a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Lionel de Sausmarez: krátké odpovědi
Které dílo umělce Lionel de Sausmarez má nejvyšší sledovanost?
- Apples and Tomatoes: 100 návštěv, což představuje 14% všech zobrazení umělce Lionel de Sausmarez. Seznam pokračuje až do pořadí 7.
Kolik návštěv má Lionel de Sausmarez?
- 1 100 za dvanáct měsíců (500 na stránce umělce, 600 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Lionel de Sausmarez?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 57% návštěv pro 26% katalogu.