Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Laurent Vionnet na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Laurent Vionnet: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Monumentální jantárový sestup uprostřed hlubokého tyrkysového a půlnočního gradientního prázdna: 6 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 62% z celkového počtu prohlídek umělce Laurent Vionnet. Poté Eterické vrstvy opotřebované mořské pěny v meditační monochromatické studii a Eterická osamělost v rzezbářských bílých píscích pod bledě tyrkysovým horizontem. Celkem 9 600 návštěv: 600 na stránce umělce, 9 000 u děl. Publikum roste: o 50% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 4 900 návštěvami. Rozdělení publika podle zařízení: počítače (69%), telefony (27%) a tablety (4%). Jedna chuť vyniká: Vyvážená jemnost (Nasycení barev) si připravila 72% návštěv i přes pouhých 6% katalogu.
Laurent Vionnet: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Laurent Vionnet, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Laurent Vionnet?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
100
4 800
Srp 2026
200
1 400
Zář 2026
200
1 000
Říj 2026
100
1 700
Jak se v průběhu roku s díly Laurent Vionnet obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Laurent Vionnet?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
4,0%
69,9%
Pokojný
60,0%
20,4%
Minimalistický
32,0%
8,6%
Mystický
4,0%
1,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Záhadný
20,0%
73,1%
Pokojný
52,0%
19,4%
Reflektivní
16,0%
2,1%
Melancholický
4,0%
2,1%
Napětí
8,0%
1,1%
Klidná
0,0%
2,1%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
24,0%
15,3%
Měkké stínění
4,0%
64,3%
Střední jas
6,0%
5,1%
Jasná rovnováha
32,0%
3,1%
Luminózní
34,0%
12,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
72,0%
18,4%
Jemné odstíny
16,0%
9,2%
Vyvážená jemnost
6,0%
72,5%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
0,0%
Sytá barva
2,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
58,7%
54,2%
Monochromní
21,7%
33,3%
Pastelové barvy
8,7%
8,3%
Zemité tóny
6,5%
4,2%
Tmavé tóny
4,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
74,0%
18,4%
Vyvážená
20,0%
79,6%
Živobylé
6,0%
2,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
38,0%
21,4%
Jemný
10,0%
7,1%
Vyvážený
4,0%
0,0%
Výrazný
6,0%
62,2%
Prohlášení
42,0%
9,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
63,3%
Jemně promíchaná paleta
2,0%
3,1%
Vyvážená harmonie
0,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
22,0%
14,3%
Jednotná paleta
70,0%
19,4%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Laurent Vionnet srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Monumentální jantárový sest…
0
0
0
0
0
0
0
100
3 300
700
600
1 000
Eterická osamělost v rzezbá…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
300
Eterické vrstvy opotřebovan…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
100
0
Nebeské turbulence nad záři…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Ethereal Verdant Strata: A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Triptych Echoes of Digital…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Whispers of Time Across Dis…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monolitické echa v uhlíku a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monolithic Silence: An Orga…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Triptych of Order and Erosi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Laurent Vionnet sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
6 600
68,8%
telefony
2 600
27,1%
tablety
400
4,2%
Jakým jazykem mluví publikum umělce Laurent Vionnet?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
100,0%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Laurent Vionnet a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
100
ne 18 Říj
100
po 19 Říj
200
út 20 Říj
0
st 21 Říj
200
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
100
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
200
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
100
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
200
ne 1 Lis
100
po 2 Lis (předpověď)
100
út 3 Lis (předpověď)
100
st 4 Lis (předpověď)
100
čt 5 Lis (předpověď)
100
pá 6 Lis (předpověď)
100
so 7 Lis (předpověď)
200
ne 8 Lis (předpověď)
100
po 9 Lis (předpověď)
100
út 10 Lis (předpověď)
100
st 11 Lis (předpověď)
100
čt 12 Lis (předpověď)
100
pá 13 Lis (předpověď)
100
so 14 Lis (předpověď)
200
ne 15 Lis (předpověď)
100
po 16 Lis (předpověď)
200
út 17 Lis (předpověď)
200
st 18 Lis (předpověď)
200
čt 19 Lis (předpověď)
100
pá 20 Lis (předpověď)
100
so 21 Lis (předpověď)
200
ne 22 Lis (předpověď)
200
Laurent Vionnet: krátké odpovědi
Které dílo umělce Laurent Vionnet má nejvyšší sledovanost?
Monumentální jantárový sestup uprostřed hlubokého tyrkysového a půlnočního gradientního prázdna: 6 100 návštěv, což představuje 62% všech zobrazení umělce Laurent Vionnet. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Laurent Vionnet?
9 600 za dvanáct měsíců (600 na stránce umělce, 9 000 u děl).
Sledují lidé Laurent Vionnet na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (69%), telefony (27%) a tablety (4%); vede počítače s podílem 69%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Laurent Vionnet?
Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 72% návštěv pro 6% katalogu.