Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Laurent Fontaine na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Laurent Fontaine: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Nebeská korunace v smaragdových stínech: Jedinečná vize meditačního lesního světla: 4 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 55% z celkového počtu prohlídek umělce Laurent Fontaine. Poté Eterická šalvějová mlha: Jedinečná studie klidu a sochařského světla a Éterický dendritický rozkvět v okru a tyrkysové: Jedinečné sochařské mistrovské dílo. Celkem 7 100 návštěv: 300 na stránce umělce, 6 800 u děl. Publikum roste: o 90% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 3 000 návštěvami. Rozdělení publika podle zařízení: počítače (61%), telefony (38%) a tablety (1%). Jedna chuť vyniká: Vyvážený (Kontrast) si připravila 64% návštěv i přes pouhých 12% katalogu.
Laurent Fontaine: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Laurent Fontaine, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Laurent Fontaine?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
100
2 900
Srp 2026
0
1 100
Zář 2026
0
1 000
Říj 2026
200
1 700
Jak se v průběhu roku s díly Laurent Fontaine obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Laurent Fontaine?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
87,0%
97,4%
Duchovní
8,7%
2,6%
Záhadný
4,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
2,0%
0,0%
Měkké stínění
8,0%
2,5%
Střední jas
34,0%
63,7%
Jasná rovnováha
36,0%
32,5%
Luminózní
20,0%
1,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,0%
2,5%
Jemné odstíny
36,0%
32,5%
Vyvážená jemnost
24,0%
61,3%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
3,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
82,3%
90,0%
Tmavé tóny
8,8%
10,0%
Zemité tóny
2,9%
0,0%
Monochromní
2,9%
0,0%
Pastelové barvy
2,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
26,0%
2,5%
Vyvážená
66,0%
92,5%
Živobylé
8,0%
5,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
18,0%
1,2%
Jemný
12,0%
22,5%
Vyvážený
12,0%
63,7%
Výrazný
12,0%
1,2%
Prohlášení
46,0%
11,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
14,0%
1,2%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
8,8%
Vyvážená harmonie
8,0%
1,2%
Silná barevná jednotnost
32,0%
11,2%
Jednotná paleta
32,0%
77,5%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Laurent Fontaine srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Nebeská korunace v smaragdo…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 900
400
400
1 100
Eterická šalvějová mlha: Je…
0
0
0
0
0
0
0
0
700
700
100
200
Éterický dendritický rozkvě…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
300
200
Cascading Nocturne: A Sculp…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Šmaragdový žár: Impastová s…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Luminózní baldachín: Medita…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ephemeral Tides of Mist: A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Triptych of Overlapping For…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Eterický jas: Meditativní r…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Konvergence zářivého baldac…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Laurent Fontaine sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
4 300
60,6%
telefony
2 700
38,0%
tablety
100
1,4%
Jakým jazykem mluví publikum umělce Laurent Fontaine?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
50,0%
japonsky
100
50,0%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Laurent Fontaine a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 12 Říj
0
út 13 Říj
100
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
200
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
100
út 20 Říj
0
st 21 Říj
200
čt 22 Říj
200
pá 23 Říj
100
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
200
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
200
čt 29 Říj
200
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
100
čt 5 Lis (předpověď)
200
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
100
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
100
čt 12 Lis (předpověď)
200
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
100
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
100
čt 19 Lis (předpověď)
200
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
100
Laurent Fontaine: krátké odpovědi
Které dílo umělce Laurent Fontaine má nejvyšší sledovanost?
Nebeská korunace v smaragdových stínech: Jedinečná vize meditačního lesního světla: 4 400 návštěv, což představuje 55% všech zobrazení umělce Laurent Fontaine. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Laurent Fontaine?
7 100 za dvanáct měsíců (300 na stránce umělce, 6 800 u děl).
Sledují lidé Laurent Fontaine na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (61%), telefony (38%) a tablety (1%); vede počítače s podílem 61%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Laurent Fontaine?
Ano, Vyvážený (Kontrast): 64% návštěv pro 12% katalogu.