Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Laurent Fabre na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Laurent Fabre: jak vypadal rok návštěv
Krvavá fragmentovaná orbita: Monumentální studie spontánního impasta a gestikálního chaosu je nejvíce sledované dílo: 1 700 prohlídek za rok, což představuje 7% veškeré pozornosti věnované umělci Laurent Fabre. Následuje jich Nebeská rovnováha: Monumentální studie zlatého světla a půlnoční geometrie a Monolithic Shadows: A Singular Study of Interlocking Form and Somber Architectural Weight. Stránka umělce zaznamenala 800 návštěv, díla 21 700 návštěv a celkem 22 500 návštěv. Zájem vzrostl o 324% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 10 100 návštěvami. Návštěvníci sledují na počítače (64%), telefony (35%) a tablety (0%). Preferují Dramatický (Atmosféra): 48% návštěv oproti 23% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Laurent Fabre
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Laurent Fabre.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
300
Čec 2026
100
10 000
Srp 2026
0
1 000
Zář 2026
100
2 000
Říj 2026
500
8 400
Kdy jsou k vidění díla umělce Laurent Fabre?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Laurent Fabre?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
22,6%
47,6%
Pokojný
32,3%
22,9%
Mystický
3,2%
12,9%
Výrazné
3,2%
8,8%
Zemité tóny
16,1%
1,8%
Eterický
12,9%
2,4%
Minimalistický
6,5%
2,9%
Klidná atmosféra
0,0%
0,6%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Záhadný
35,5%
28,2%
Pokojný
16,1%
17,1%
Napětí
3,2%
17,1%
Melancholický
12,9%
14,7%
Reflektivní
32,3%
11,2%
Energický
0,0%
4,7%
Výrazný
0,0%
4,1%
Klidná
0,0%
1,2%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
1,7%
Měkké stínění
10,0%
9,4%
Střední jas
28,0%
34,5%
Jasná rovnováha
48,0%
44,7%
Luminózní
14,0%
9,8%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
70,0%
55,3%
Jemné odstíny
14,0%
26,4%
Vyvážená jemnost
10,0%
7,7%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
10,6%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
84,1%
72,6%
Zemité tóny
9,1%
14,5%
Tmavé tóny
6,8%
10,2%
Pastelové barvy
0,0%
1,6%
Přírodní motivy
0,0%
1,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
52,0%
48,9%
Vyvážená
40,0%
39,6%
Živobylé
8,0%
11,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
8,0%
4,7%
Jemný
20,0%
8,9%
Vyvážený
0,0%
4,7%
Výrazný
10,0%
11,5%
Prohlášení
62,0%
70,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
26,8%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
9,8%
Vyvážená harmonie
10,0%
18,3%
Silná barevná jednotnost
38,0%
23,0%
Jednotná paleta
32,0%
22,1%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Laurent Fabre měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Krvavá fragmentovaná orbita…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
500
500
400
Nebeská rovnováha: Monument…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
1 000
Nebeské obíhání v okru a ce…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Monolithic Shadows: A Singu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
Monolithic Ochre Spike Pier…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
Monolithic Shadows in Fores…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
Luminous Ochre Horizon Amid…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Phosphorescent Gaze Emergin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fragmentovaný siluetní prof…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
Monumentální stíny v lesní…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
Jaké je rozdělení publika Laurent Fabre podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
14 500
64,4%
telefony
7 900
35,1%
tablety
100
0,4%
V jakých jazycích je Laurent Fabre sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
300
60,0%
italsky
100
20,0%
ukrajinsky
100
20,0%
Kolik denních návštěv má Laurent Fabre a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
po 12 Říj
200
út 13 Říj
700
st 14 Říj
300
čt 15 Říj
100
pá 16 Říj
100
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
100
út 20 Říj
300
st 21 Říj
700
čt 22 Říj
200
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
200
ne 25 Říj
100
po 26 Říj
400
út 27 Říj
5 500
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
200
ne 1 Lis
200
po 2 Lis (předpověď)
600
út 3 Lis (předpověď)
5 900
st 4 Lis (předpověď)
900
čt 5 Lis (předpověď)
300
pá 6 Lis (předpověď)
100
so 7 Lis (předpověď)
400
ne 8 Lis (předpověď)
300
po 9 Lis (předpověď)
800
út 10 Lis (předpověď)
7 100
st 11 Lis (předpověď)
1 100
čt 12 Lis (předpověď)
300
pá 13 Lis (předpověď)
100
so 14 Lis (předpověď)
400
ne 15 Lis (předpověď)
300
po 16 Lis (předpověď)
900
út 17 Lis (předpověď)
8 100
st 18 Lis (předpověď)
1 300
čt 19 Lis (předpověď)
400
pá 20 Lis (předpověď)
100
so 21 Lis (předpověď)
500
ne 22 Lis (předpověď)
400
Časté dotazy o Laurent Fabre
Které dílo umělce Laurent Fabre má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Krvavá fragmentovaná orbita: Monumentální studie spontánního impasta a gestikálního chaosu s 1 700 návštěvami, což představuje 7% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Laurent Fabre na OriginalUniqueArt.com?
22 500 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na stránce umělce, 21 700 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Laurent Fabre?
Publikum pochází z počítače (64%), telefony (35%) a tablety (0%); počítače tvoří 64% návštěv.
Která díla Laurent Fabre odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Dramatický (Atmosféra) získávají 48% návštěv z 23% katalogu.