Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Laurent Charpentier na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Laurent Charpentier: jak vypadal rok návštěv
Fragmented Souls in Primary Tones: A Monumental Study of Geometric Harmony and Melancholy je nejvíce sledované dílo: 700 prohlídek za rok, což představuje 25% veškeré pozornosti věnované umělci Laurent Charpentier. Následuje jich Věčný zář v obsidiánu: Monumentální studie sochařské formy a živého světla a Monolitická přítomnost v okře: Jedinečná studie prastaré majestátnosti a stínu. Stránka umělce zaznamenala 0 návštěv, díla 2 500 návštěv a celkem 2 500 návštěv. Zájem klesl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 800 návštěvami. Preferují Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): 50% návštěv oproti 9% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Laurent Charpentier
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Laurent Charpentier.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
0
1 800
Srp 2026
0
100
Zář 2026
0
600
Říj 2026
0
0
Kdy jsou k vidění díla umělce Laurent Charpentier?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Laurent Charpentier?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Výrazné
40,6%
33,3%
Hravý
43,8%
16,7%
Dramatický
9,4%
50,0%
Elegance
3,1%
0,0%
Nostalgický
3,1%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Záhadný
12,5%
44,4%
Radostný
31,2%
5,6%
Energický
21,9%
16,7%
Výrazný
9,4%
16,7%
Hravý
12,5%
5,6%
Nostalgický
3,1%
11,1%
Reflektivní
3,1%
0,0%
Napětí
3,1%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
13,6%
42,9%
Střední jas
25,0%
35,7%
Jasná rovnováha
29,5%
10,7%
Luminózní
31,8%
10,7%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
20,4%
3,6%
Jemné odstíny
11,4%
3,6%
Vyvážená jemnost
18,2%
21,4%
Jasná barevná přítomnost
43,2%
71,4%
Sytá barva
6,8%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Tmavé tóny
21,9%
57,1%
Zemité tóny
17,1%
17,9%
Neutrální tóny
26,8%
3,6%
Pastelové barvy
14,6%
7,1%
Metalické tóny
4,9%
7,1%
Západ slunce
7,3%
3,6%
Přírodní motivy
2,4%
3,6%
Teplé tóny
4,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
9,1%
0,0%
Vyvážená
34,1%
39,3%
Živobylé
56,8%
60,7%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
6,8%
0,0%
Vyvážený
11,4%
7,1%
Výrazný
11,4%
0,0%
Prohlášení
70,5%
92,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
54,5%
25,0%
Jemně promíchaná paleta
9,1%
50,0%
Vyvážená harmonie
9,1%
10,7%
Silná barevná jednotnost
20,4%
3,6%
Jednotná paleta
6,8%
10,7%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Laurent Charpentier měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Věčný zář v obsidiánu: Monu…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
0
Fragmented Souls in Primary…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
Krvavé skvrny obklopující t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Magenta Reverie: Jedinečná…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Neon Affection: A Vibrant S…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Ephemeral Radiance: A Playf…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Triptych tichých svědků upr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Echa půlnoci: Monumentální…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Azurový strážce uprostřed k…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Ethereal Bloom: A Radiant S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Laurent Charpentier sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Laurent Charpentier a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
100
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
100
po 2 Lis
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
100
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
100
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
200
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
200
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
200
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
200
po 23 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy o Laurent Charpentier
Které dílo umělce Laurent Charpentier má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Fragmented Souls in Primary Tones: A Monumental Study of Geometric Harmony and Melancholy s 700 návštěvami, což představuje 25% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Laurent Charpentier na OriginalUniqueArt.com?
2 500 návštěv za dvanáct měsíců: 0 na stránce umělce, 2 500 u děl.
Která díla Laurent Charpentier odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev) získávají 50% návštěv z 9% katalogu.