Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Konstantinos Parthenis na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Konstantinos Parthenis: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je The Resurrection: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 16% z celkového počtu prohlídek umělce Konstantinos Parthenis. Poté Corfu Landscape a Battle of Heracles and the Amazons. Celkem 1 500 návštěv: 100 na stránce umělce, 1 400 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) si připravila 58% návštěv i přes pouhých 24% katalogu.
Konstantinos Parthenis: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Konstantinos Parthenis, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The Resurrection
300 návštěv · 15,8%
-
2
Corfu Landscape, 1917
300 návštěv · 15,8%
-
3
Battle of Heracles and the Amazons, 1927
200 návštěv · 10,5%
-
4
The Night Responds to My Complaints, 1933
100 návštěv · 5,3%
-
5
The Apotheosis of Athanasios Diakos, 1933
100 návštěv · 5,3%
-
6
Christ, 1900
100 návštěv · 5,3%
-
7
Music (Painting and Decoration of a Piano),, 1920
100 návštěv · 5,3%
-
8
The Slope, 1908
100 návštěv · 5,3%
-
9
Landscape from Kavala, 1904
100 návštěv · 5,3%
-
10
Portrait of Ioulia Partheni, 1911
100 návštěv · 5,3%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Konstantinos Parthenis?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 1 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly Konstantinos Parthenis obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Konstantinos Parthenis?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,0% | 5,3% |
| Měkké stínění | 14,0% | 15,8% |
| Střední jas | 28,0% | 21,1% |
| Jasná rovnováha | 30,0% | 47,4% |
| Luminózní | 22,0% | 10,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 38,0% | 26,3% |
| Jemné odstíny | 32,0% | 63,2% |
| Vyvážená jemnost | 24,0% | 10,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 60,0% | 82,3% |
| Zemité tóny | 12,5% | 17,6% |
| Monochromní | 15,0% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 7,5% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 5,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 26,0% | 15,8% |
| Vyvážená | 54,0% | 73,7% |
| Živobylé | 20,0% | 10,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 56,0% | 15,8% |
| Jemný | 18,0% | 15,8% |
| Vyvážený | 2,0% | 0,0% |
| Výrazný | 14,0% | 47,4% |
| Prohlášení | 10,0% | 21,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 5,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 5,3% |
| Vyvážená harmonie | 22,0% | 10,5% |
| Silná barevná jednotnost | 24,0% | 57,9% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 21,1% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Konstantinos Parthenis srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Julia Parthenis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Apotheosis of Athanasio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Fir Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape from Kavala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Night Responds to My Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Ioulia Partheni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figure from Greek Antiquity… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Konstantinos Parthenis?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Konstantinos Parthenis a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Konstantinos Parthenis: krátké odpovědi
Které dílo umělce Konstantinos Parthenis má nejvyšší sledovanost?
- The Resurrection: 300 návštěv, což představuje 16% všech zobrazení umělce Konstantinos Parthenis. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Konstantinos Parthenis?
- 1 500 za dvanáct měsíců (100 na stránce umělce, 1 400 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Konstantinos Parthenis?
- Ano, Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 58% návštěv pro 24% katalogu.