Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Keith Haring na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Keith Haring: jak vypadal rok návštěv
Altarpiece: The Life of Christ je nejvíce sledované dílo: 2 000 prohlídek za rok, což představuje 18% veškeré pozornosti věnované umělci Keith Haring. Následuje jich Andíšek a Montreux. Stránka umělce zaznamenala 14 500 návštěv, díla 6 400 návštěv a celkem 20 900 návštěv. Zájem vzrostl o 962% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Zář 2026 s 13 800 návštěvami. Návštěvníci čtou v italsky (21%), francouzsky (17%) a německy (14%). Návštěvníci přicházejí z Francie (24%), Itálie (12%) a Jižní Korea (12%). Návštěvníci sledují na počítače (49%), telefony (42%) a tablety (10%). Preferují Mystický (Atmosféra): 24% návštěv oproti 0% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Keith Haring
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Keith Haring.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
1 500
4 300
Srp 2026
1 000
300
Zář 2026
12 000
1 800
Kdy jsou k vidění díla umělce Keith Haring?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Keith Haring?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Hravý
50,0%
47,0%
Mystický
0,0%
24,1%
Výrazné
33,3%
16,9%
Klidná atmosféra
8,3%
10,8%
Inspirační
8,3%
1,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Energický
50,0%
38,6%
Duchovní
0,0%
24,1%
Hravý
8,3%
13,2%
Nadějný
8,3%
9,6%
Radostný
25,0%
7,2%
Reflektivní
0,0%
6,0%
Melancholický
8,3%
1,2%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
4,0%
0,0%
Střední jas
36,0%
35,1%
Jasná rovnováha
28,0%
50,9%
Luminózní
32,0%
14,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
26,0%
43,9%
Jemné odstíny
6,0%
0,9%
Vyvážená jemnost
18,0%
9,7%
Jasná barevná přítomnost
24,0%
27,2%
Sytá barva
26,0%
18,4%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
30,4%
47,8%
Tmavé tóny
19,6%
19,8%
Zemité tóny
17,4%
13,5%
Pastelové barvy
21,7%
5,4%
Výrazné
4,3%
11,7%
Přírodní motivy
2,2%
1,8%
Teplé tóny
4,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
18,0%
33,3%
Vyvážená
30,0%
18,4%
Živobylé
52,0%
48,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
2,0%
0,0%
Jemný
4,0%
1,8%
Vyvážený
2,0%
2,6%
Výrazný
10,0%
9,7%
Prohlášení
82,0%
86,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
18,0%
11,4%
Jemně promíchaná paleta
20,0%
21,9%
Vyvážená harmonie
24,0%
25,4%
Silná barevná jednotnost
10,0%
27,2%
Jednotná paleta
28,0%
14,0%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Keith Haring měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Montreux
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
100
Untitled (235) – Národní ga…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Andíšek
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
300
Secret Pastures
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Icons
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Icons
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
National Coming Out Day USA
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Icons
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Slience=Death
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jaké je rozdělení publika Keith Haring podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
10 200
48,8%
telefony
8 700
41,6%
tablety
2 000
9,6%
V jakých jazycích je Keith Haring sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
3 000
21,3%
francouzsky
2 400
17,0%
německy
2 000
14,2%
korejsky
1 400
9,9%
polsky
1 300
9,2%
portugalsky
1 100
7,8%
anglicky
800
5,7%
arabsky
700
5,0%
ukrajinsky
400
2,8%
španělsky
300
2,1%
Kolik denních návštěv má Keith Haring a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
ne 27 Zář
700
po 28 Zář
500
út 29 Zář
400
st 30 Zář
300
čt 1 Říj
700
pá 2 Říj
600
so 3 Říj
400
ne 4 Říj
500
po 5 Říj
500
út 6 Říj
1 200
st 7 Říj
1 200
čt 8 Říj
700
pá 9 Říj
600
so 10 Říj
800
ne 11 Říj
600
po 12 Říj
600
út 13 Říj
600
st 14 Říj
500
čt 15 Říj
1 400
pá 16 Říj
500
so 17 Říj
1 400
ne 18 Říj (předpověď)
800
po 19 Říj (předpověď)
700
út 20 Říj (předpověď)
1 000
st 21 Říj (předpověď)
900
čt 22 Říj (předpověď)
1 200
pá 23 Říj (předpověď)
700
so 24 Říj (předpověď)
1 100
ne 25 Říj (předpověď)
900
po 26 Říj (předpověď)
800
út 27 Říj (předpověď)
1 100
st 28 Říj (předpověď)
1 000
čt 29 Říj (předpověď)
1 400
pá 30 Říj (předpověď)
800
so 31 Říj (předpověď)
1 300
ne 1 Lis (předpověď)
1 000
po 2 Lis (předpověď)
800
út 3 Lis (předpověď)
1 200
st 4 Lis (předpověď)
1 100
čt 5 Lis (předpověď)
1 500
pá 6 Lis (předpověď)
900
so 7 Lis (předpověď)
1 400
Časté dotazy o Keith Haring
Které dílo umělce Keith Haring má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Altarpiece: The Life of Christ s 2 000 návštěvami, což představuje 18% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Keith Haring na OriginalUniqueArt.com?
20 900 návštěv za dvanáct měsíců: 14 500 na stránce umělce, 6 400 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Keith Haring?
Publikum pochází z počítače (49%), telefony (42%) a tablety (10%); počítače tvoří 49% návštěv.
Jakými jazyky mluví odběratelé umělce Keith Haring?
italsky (21%), francouzsky (17%) a německy (14%); italsky pokrývá 21%.
Která díla Keith Haring odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Mystický (Atmosféra) získávají 24% návštěv z 0% katalogu.