Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Karl Bodmer na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Karl Bodmer: publikum na první pohled
Mato-Tope Mandan Chief přitahuje nejvíce pozornosti: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 6% všech zobrazení profilu Karl Bodmer na OriginalUniqueArt.com. Následuje Woman Of The Snake Tribe And Woman Of The Cree Tribe a The Party In Which. Karl Bodmer zaznamenal celkem 7 200 návštěv: 1 400 na stránce umělce a 5 800 u jednotlivých děl. V poslední době méně návštěvníků: počet prohlížek klesl o 29% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 5 700 návštěvami. Publikum sleduje na počítače (88%) a telefony (12%). Publikum se kloní k Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 56% návštěv pro 40% katalogu umělce.
10 děl umělce Karl Bodmer, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Karl Bodmer, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Mato-Tope Mandan Chief
400 návštěv · 6,5%
-
2
Woman Of The Snake Tribe And Woman Of The Cree Tribe
300 návštěv · 4,8%
-
3
The Party In Which
200 návštěv · 3,2%
-
4
sharper native americans (22)
200 návštěv · 3,2%
-
5
sharper native americans
200 návštěv · 3,2%
-
6
untitled (5404)
200 návštěv · 3,2%
-
7
Saukie and Fox Indians
200 návštěv · 3,2%
-
8
Päsesick-Kaskutäu, 1833
100 návštěv · 1,6%
-
9
Moenitarri Warrior In The Costume Of The Dog Danse
100 návštěv · 1,6%
-
10
Along the Wabash - (Left ) -, 1834
100 návštěv · 1,6%
Kolik lidí sleduje Karl Bodmer měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 300 |
| Čec 2026 | 900 | 4 800 |
| Srp 2026 | 200 | 500 |
| Zář 2026 | 300 | 200 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Karl Bodmer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Karl Bodmer?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,0% | 3,2% |
| Měkké stínění | 10,0% | 4,8% |
| Střední jas | 16,0% | 25,8% |
| Jasná rovnováha | 36,0% | 41,9% |
| Luminózní | 36,0% | 24,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 32,0% | 30,6% |
| Jemné odstíny | 42,0% | 43,5% |
| Vyvážená jemnost | 24,0% | 17,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 8,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 73,9% | 86,8% |
| Zemité tóny | 17,4% | 7,5% |
| Pastelové barvy | 8,7% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 0,0% | 5,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 24,0% | 21,0% |
| Vyvážená | 66,0% | 64,5% |
| Živobylé | 10,0% | 14,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,0% | 4,8% |
| Jemný | 6,0% | 1,6% |
| Vyvážený | 8,0% | 8,1% |
| Výrazný | 10,0% | 14,5% |
| Prohlášení | 74,0% | 71,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 9,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 4,8% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 4,8% |
| Silná barevná jednotnost | 40,0% | 56,5% |
| Jednotná paleta | 34,0% | 24,2% |
Která díla umělce Karl Bodmer přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Idols of the Mandan Indians… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Interior of a Hut of a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capture of the Daughters of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Missouri Indian Oto Indian… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Päsesick-Kaskutäu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Moenitarri Warrior In The C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Great Traveller Charles… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| noapeh assiniboin chief | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chief Of The Blood Indians… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Party In Which | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Jaká zařízení lidé používají ke sledování Karl Bodmer?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 6 300 | 87,5% |
| telefony | 900 | 12,5% |
V jakých jazycích sledují Karl Bodmer?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 400 | 66,7% |
| německy | 100 | 16,7% |
| italsky | 100 | 16,7% |
Kolik lidí denně sleduje Karl Bodmer a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 300 |
| po 12 Říj (předpověď) | 200 |
| út 13 Říj (předpověď) | 200 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 500 |
| po 19 Říj (předpověď) | 300 |
| út 20 Říj (předpověď) | 300 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 600 |
| po 26 Říj (předpověď) | 300 |
| út 27 Říj (předpověď) | 300 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 700 |
Otázky k Karl Bodmer
Která díla umělce Karl Bodmer přitahují nejvíce pozornosti?
- Mato-Tope Mandan Chief, s 400 návštěvami (6% všech zobrazení umělce Karl Bodmer). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Karl Bodmer na OriginalUniqueArt.com?
- 7 200 návštěv za dvanáct měsíců: 1 400 na stránce umělce a 5 800 u jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních sledují díla Karl Bodmer?
- Tvůrce Karl Bodmer sledují na zařízeních počítače (88%) a telefony (12%); počítače tvoří 88% všech návštěv.
Jaké díla od Karl Bodmer lidé preferují?
- Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 56% návštěv oproti 40% v katalogu.