Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Julio Vila y Prades na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Julio Vila y Prades: jak vypadal rok návštěv
Valencianas je nejvíce sledované dílo: 400 prohlídek za rok, což představuje 29% veškeré pozornosti věnované umělci Julio Vila y Prades. Následuje jich Española con Mantilla (also known as The White Mantilla) a Retrato de Mujer. Stránka umělce zaznamenala 200 návštěv, díla 1 200 návštěv a celkem 1 400 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Preferují Jemný (Kontrast): 50% návštěv oproti 15% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Julio Vila y Prades
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Julio Vila y Prades.
-
1
Valencianas
400 návštěv · 28,6%
-
2
Española con Mantilla (also known as The White Mantilla), 1913
100 návštěv · 7,1%
-
3
Retrato de Mujer
100 návštěv · 7,1%
-
4
En la playa
100 návštěv · 7,1%
-
5
El Camino
100 návštěv · 7,1%
-
6
Mujeres en el Campo
100 návštěv · 7,1%
-
7
Retrato de mujer con sombrero
100 návštěv · 7,1%
-
8
La Travesia
100 návštěv · 7,1%
-
9
Retrato de Dama
100 návštěv · 7,1%
-
10
Paisaje con Reflejos
100 návštěv · 7,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Julio Vila y Prades?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 400 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Julio Vila y Prades?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Julio Vila y Prades?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 19,1% | 7,1% |
| Měkké stínění | 31,9% | 57,1% |
| Střední jas | 34,0% | 28,6% |
| Jasná rovnováha | 14,9% | 7,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,7% | 42,9% |
| Jemné odstíny | 53,2% | 42,9% |
| Vyvážená jemnost | 12,8% | 7,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,4% | 7,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 71,0% | 91,7% |
| Neutrální tóny | 22,6% | 8,3% |
| Tmavé tóny | 3,2% | 0,0% |
| Přírodní motivy | 3,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,3% | 64,3% |
| Vyvážená | 55,3% | 28,6% |
| Živobylé | 6,4% | 7,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,8% | 0,0% |
| Jemný | 14,9% | 50,0% |
| Vyvážený | 8,5% | 7,1% |
| Výrazný | 21,3% | 0,0% |
| Prohlášení | 42,5% | 42,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 34,0% | 50,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 23,4% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 10,6% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 25,5% | 35,7% |
| Jednotná paleta | 6,4% | 0,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Julio Vila y Prades měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valencianos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Española con Mantilla (also… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mujer con Sombrero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tipos regionales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madre y niño | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paisaje al Amanecer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flamencas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| El manzanares | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato de su Hija | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Julio Vila y Prades sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Julio Vila y Prades a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 100 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 100 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Julio Vila y Prades
Které dílo umělce Julio Vila y Prades má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Valencianas s 400 návštěvami, což představuje 29% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Julio Vila y Prades na OriginalUniqueArt.com?
- 1 400 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce, 1 200 u děl.
Která díla Julio Vila y Prades odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Jemný (Kontrast) získávají 50% návštěv z 15% katalogu.