Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Joseph Nash Mladší na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Joseph Nash Mladší: jak vypadal rok návštěv
Untitled je nejvíce sledované dílo: 500 prohlídek za rok, což představuje 22% veškeré pozornosti věnované umělci Joseph Nash Mladší. Následuje jich Lifeboat Being Towed Out Of Yarmouth Harbour a Small Drawing Room. Stránka umělce zaznamenala 1 300 návštěv, díla 1 900 návštěv a celkem 3 200 návštěv. Zájem klesl o 80% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Zář 2026 s 2 000 návštěvami. Návštěvníci sledují na telefony (59%) a počítače (41%). Preferují Neutrální tóny (Barevná paleta): 57% návštěv oproti 29% v katalogu.
7 nejvíce sledovaných děl umělce Joseph Nash Mladší
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Joseph Nash Mladší.
-
1
Untitled
500 návštěv · 21,7%
-
2
Lifeboat Being Towed Out Of Yarmouth Harbour
500 návštěv · 21,7%
-
3
Small Drawing Room
400 návštěv · 17,4%
-
4
Sea Rescue
400 návštěv · 17,4%
-
5
Sunday Afternoon At Sea
300 návštěv · 13,0%
-
6
Long Corridor At Windsor Castle
100 návštěv · 4,3%
-
7
Oak Room At Broughton Castle Near Banbury, Oxfordshire
100 návštěv · 4,3%
Kdy lidé navštěvují stránku Joseph Nash Mladší?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 1 000 | 1 000 |
| Říj 2026 | 0 | 400 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Joseph Nash Mladší?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Joseph Nash Mladší?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 14,3% | 17,4% |
| Střední jas | 66,7% | 60,9% |
| Jasná rovnováha | 9,5% | 0,0% |
| Luminózní | 9,5% | 21,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 52,4% | 60,9% |
| Jemné odstíny | 28,6% | 13,0% |
| Vyvážená jemnost | 19,1% | 26,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 64,7% | 42,9% |
| Neutrální tóny | 29,4% | 57,1% |
| Monochromní | 5,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,1% | 60,9% |
| Vyvážená | 61,9% | 39,1% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 28,6% | 26,1% |
| Jemný | 28,6% | 17,4% |
| Vyvážený | 4,8% | 17,4% |
| Výrazný | 23,8% | 26,1% |
| Prohlášení | 14,3% | 13,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 4,8% | 13,0% |
| Silná barevná jednotnost | 42,9% | 65,2% |
| Jednotná paleta | 52,4% | 21,7% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Joseph Nash Mladší měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sunday Afternoon At Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Sea Rescue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Small Drawing Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 | 0 |
| French ships Inconstant and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Casualty At Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lifeboat Being Towed Out Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Yarmouth Beach, Norfolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Knole House, Kent Armoury | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of A Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Joseph Nash Mladší podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| telefony | 1 900 | 59,4% |
| počítače | 1 300 | 40,6% |
V jakých jazycích je Joseph Nash Mladší sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Joseph Nash Mladší a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 200 |
| so 24 Říj | 300 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Joseph Nash Mladší
Které dílo umělce Joseph Nash Mladší má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Untitled s 500 návštěvami, což představuje 22% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 7 děl.
Jak velké je publikum Joseph Nash Mladší na OriginalUniqueArt.com?
- 3 200 návštěv za dvanáct měsíců: 1 300 na stránce umělce, 1 900 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Joseph Nash Mladší?
- Publikum pochází z telefony (59%) a počítače (41%); telefony tvoří 59% návštěv.
Která díla Joseph Nash Mladší odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Neutrální tóny (Barevná paleta) získávají 57% návštěv z 29% katalogu.