Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Joseph Henderson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Joseph Henderson: publikum na první pohled
Summer Clouds přitahuje nejvíce pozornosti: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 9% všech zobrazení profilu Joseph Henderson na OriginalUniqueArt.com. Následuje What Can A Young Lassie Dae Wi An Old Man a Cock And Magpie. Joseph Henderson zaznamenal celkem 1 500 návštěv: 400 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Publikum se kloní k Zemité tóny (Barevná paleta): 75% návštěv pro 40% katalogu umělce.
10 děl umělce Joseph Henderson, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Joseph Henderson, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Summer Clouds
100 návštěv · 9,1%
-
2
What Can A Young Lassie Dae Wi An Old Man
100 návštěv · 9,1%
-
3
Cock And Magpie
100 návštěv · 9,1%
-
4
Among The Dunes
100 návštěv · 9,1%
-
5
Sir John Muir
100 návštěv · 9,1%
-
6
The Hideout
100 návštěv · 9,1%
-
7
Seascape
100 návštěv · 9,1%
-
8
Playmates
100 návštěv · 9,1%
-
9
Seascape
100 návštěv · 9,1%
-
10
Seascape
100 návštěv · 9,1%
Kolik lidí sleduje Joseph Henderson měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 200 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Joseph Henderson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Joseph Henderson?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 22,0% | 18,2% |
| Měkké stínění | 8,0% | 18,2% |
| Střední jas | 28,0% | 45,5% |
| Jasná rovnováha | 32,0% | 18,2% |
| Luminózní | 10,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 68,0% | 45,5% |
| Jemné odstíny | 16,0% | 27,3% |
| Vyvážená jemnost | 14,0% | 27,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 53,3% | 25,0% |
| Zemité tóny | 40,0% | 75,0% |
| Tmavé tóny | 2,2% | 0,0% |
| Monochromní | 2,2% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 2,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 50,0% | 36,4% |
| Vyvážená | 48,0% | 63,6% |
| Živobylé | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 20,0% | 9,1% |
| Jemný | 26,0% | 18,2% |
| Vyvážený | 18,0% | 18,2% |
| Výrazný | 20,0% | 27,3% |
| Prohlášení | 16,0% | 27,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 18,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 22,0% | 9,1% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 18,2% |
| Silná barevná jednotnost | 36,0% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 14,0% | 27,3% |
Která díla umělce Joseph Henderson přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Near Machrihanish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Storm, Ballantrae, Sout… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lobster Fishers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mending The Nets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bathing On The Ayrshire Coa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On The Sea Shore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Fishing Off The Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Picking Mussels | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Picnic By The Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Boy And His Dog On The Sh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Joseph Henderson?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik lidí denně sleduje Joseph Henderson a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 200 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Joseph Henderson
Která díla umělce Joseph Henderson přitahují nejvíce pozornosti?
- Summer Clouds, s 100 návštěvami (9% všech zobrazení umělce Joseph Henderson). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Joseph Henderson na OriginalUniqueArt.com?
- 1 500 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Joseph Henderson lidé preferují?
- Zemité tóny (Barevná paleta): 75% návštěv oproti 40% v katalogu.