Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Josef Edward Southall na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Josef Edward Southall: publikum na první pohled
Velký most v Cahorsu přitahuje nejvíce pozornosti: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 21% všech zobrazení profilu Josef Edward Southall na OriginalUniqueArt.com. Následuje The Mount of Olives a Landscape, Looking Down on a Valley with Distant Church and Canal. Josef Edward Southall zaznamenal celkem 2 400 návštěv: 600 na stránce umělce a 1 800 u jednotlivých děl. V poslední době méně návštěvníků: počet prohlížek klesl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 800 návštěvami. Publikum se kloní k Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 79% návštěv pro 62% katalogu umělce.
10 děl umělce Josef Edward Southall, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Josef Edward Southall, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Velký most v Cahorsu, 1940
400 návštěv · 21,1%
-
2
The Mount of Olives, 1922
200 návštěv · 10,5%
-
3
Landscape, Looking Down on a Valley with Distant Church and Canal
200 návštěv · 10,5%
-
4
George Baker
200 návštěv · 10,5%
-
5
A Dish of Fruit
200 návštěv · 10,5%
-
6
Music
200 návštěv · 10,5%
-
7
Fisherman Carrying a Sail, 1907
100 návštěv · 5,3%
-
8
The Meadow, 1920
100 návštěv · 5,3%
-
9
The Green at Banbury, 1920
100 návštěv · 5,3%
-
10
In Edgbaston, Birmingham, 1912
100 návštěv · 5,3%
Kolik lidí sleduje Josef Edward Southall měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 400 |
| Srp 2026 | 200 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Josef Edward Southall?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Josef Edward Southall?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 19,2% | 26,3% |
| Měkké stínění | 23,1% | 5,3% |
| Střední jas | 46,2% | 52,6% |
| Jasná rovnováha | 7,7% | 15,8% |
| Luminózní | 3,9% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 3,9% | 10,5% |
| Jemné odstíny | 23,1% | 10,5% |
| Vyvážená jemnost | 61,5% | 79,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 11,5% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 47,1% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 23,5% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 23,5% | 0,0% |
| Monochromní | 5,9% | 16,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 3,9% | 10,5% |
| Vyvážená | 80,8% | 73,7% |
| Živobylé | 15,4% | 15,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 30,8% | 36,8% |
| Jemný | 50,0% | 63,2% |
| Vyvážený | 11,5% | 0,0% |
| Výrazný | 7,7% | 0,0% |
| Prohlášení | 0,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,4% | 21,1% |
| Vyvážená harmonie | 11,5% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 57,9% |
| Jednotná paleta | 23,1% | 21,1% |
Která díla umělce Josef Edward Southall přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Mount of Olives | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait Of Anne Elizabeth… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sigismonda Drinking The Poi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beauty Receiving the White… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New Lamps for Old | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of The Artist's Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sleeping Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Changing the Letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Rue de Rivoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sir Whitworth W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Josef Edward Southall?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik lidí denně sleduje Josef Edward Southall a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Josef Edward Southall
Která díla umělce Josef Edward Southall přitahují nejvíce pozornosti?
- Velký most v Cahorsu, s 400 návštěvami (21% všech zobrazení umělce Josef Edward Southall). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Josef Edward Southall na OriginalUniqueArt.com?
- 2 400 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 1 800 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Josef Edward Southall lidé preferují?
- Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 79% návštěv oproti 62% v katalogu.