Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Josef Ignaz Mildorfer na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Josef Ignaz Mildorfer: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Pentecost: 1 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 42% z celkového počtu prohlídek umělce Josef Ignaz Mildorfer. Poté Saint Mary in Hafnerberg ( Lower Austria ) a The Pythoness of Endor Evoking the Shadow of Samuel in the Presence of Saul. Celkem 2 500 návštěv: 500 na stránce umělce, 2 000 u děl. Počet návštěvníků klesá: o 50% méně návštěv v období Říj 2026 oproti Zář 2026. Špičkový měsíc: Zář 2026 s 1 000 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Měkké stínění (Jasnost světla) si připravila 64% návštěv i přes pouhých 17% katalogu.
Josef Ignaz Mildorfer: 7 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 7 děl umělce Josef Ignaz Mildorfer, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Pentecost, 1750
1 100 návštěv · 42,3%
-
2
Saint Mary in Hafnerberg ( Lower Austria )
500 návštěv · 19,2%
-
3
The Pythoness of Endor Evoking the Shadow of Samuel in the Presence of Saul, 1750
300 návštěv · 11,5%
-
4
Pietà, 1750
200 návštěv · 7,7%
-
5
Saint Mary in Hafnerberg ( Lower Austria )
200 návštěv · 7,7%
-
6
Saint Mary in Hafnerberg ( Lower Austria )
100 návštěv · 3,8%
-
7
Saint Mary in Hafnerberg
100 návštěv · 3,8%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Josef Ignaz Mildorfer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 500 |
| Zář 2026 | 300 | 700 |
| Říj 2026 | 200 | 300 |
Jak se v průběhu roku s díly Josef Ignaz Mildorfer obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Josef Ignaz Mildorfer?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Duchovní | 50,0% | 68,8% |
| Závažný a tklivý | 25,0% | 12,5% |
| Napětí | 12,5% | 18,8% |
| Eterický | 12,5% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 22,2% | 0,0% |
| Měkké stínění | 16,7% | 64,0% |
| Střední jas | 11,1% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 50,0% | 36,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 50,0% | 28,0% |
| Jemné odstíny | 44,4% | 28,0% |
| Vyvážená jemnost | 5,6% | 44,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 33,3% | 28,0% |
| Vyvážená | 66,7% | 72,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 5,6% | 4,0% |
| Vyvážený | 11,1% | 0,0% |
| Výrazný | 50,0% | 60,0% |
| Prohlášení | 33,3% | 36,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 55,6% | 36,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,6% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 5,6% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 27,8% | 56,0% |
| Jednotná paleta | 5,6% | 8,0% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Josef Ignaz Mildorfer srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pentecost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 700 | 0 |
| Allegory of the Immaculate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pythoness of Endor Evok… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Saint Joseph | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Nativity of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Trinity with Four… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baptism of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pietà | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Mary in Hafnerberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Mary in Hafnerberg (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Josef Ignaz Mildorfer?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy umělce Josef Ignaz Mildorfer a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 400 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Josef Ignaz Mildorfer: krátké odpovědi
Které dílo umělce Josef Ignaz Mildorfer má nejvyšší sledovanost?
- Pentecost: 1 100 návštěv, což představuje 42% všech zobrazení umělce Josef Ignaz Mildorfer. Seznam pokračuje až do pořadí 7.
Kolik návštěv má Josef Ignaz Mildorfer?
- 2 500 za dvanáct měsíců (500 na stránce umělce, 2 000 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Josef Ignaz Mildorfer?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 64% návštěv pro 17% katalogu.