Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Josef DeCamp na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Josef DeCamp: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je The Blue Cup: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 17% z celkového počtu prohlídek umělce Josef DeCamp. Poté The Guitar Player a Summer Landscape (also known as Summertime). Celkem 2 100 návštěv: 600 na stránce umělce, 1 500 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 700 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Výrazný (Kontrast) si připravila 44% návštěv i přes pouhých 20% katalogu.
Josef DeCamp: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Josef DeCamp, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The Blue Cup
300 návštěv · 16,7%
-
2
The Guitar Player, 1908
200 návštěv · 11,1%
-
3
Summer Landscape (also known as Summertime), 1893
200 návštěv · 11,1%
-
4
Blue Bird
200 návštěv · 11,1%
-
5
The Seamstress, 1916
100 návštěv · 5,6%
-
6
The Guitar Player
100 návštěv · 5,6%
-
7
Woman Drying Her Hair
100 návštěv · 5,6%
-
8
The Hammock
100 návštěv · 5,6%
-
9
The Pink Feather (Aka The Brown Veil)
100 návštěv · 5,6%
-
10
A Murky Day
100 návštěv · 5,6%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Josef DeCamp?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
Jak se v průběhu roku s díly Josef DeCamp obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Josef DeCamp?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 36,0% | 50,0% |
| Měkké stínění | 14,0% | 16,7% |
| Střední jas | 34,0% | 22,2% |
| Jasná rovnováha | 12,0% | 11,1% |
| Luminózní | 4,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 46,0% | 55,6% |
| Jemné odstíny | 22,0% | 11,1% |
| Vyvážená jemnost | 18,0% | 27,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,0% | 5,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 65,8% | 80,0% |
| Neutrální tóny | 24,4% | 13,3% |
| Tmavé tóny | 9,8% | 6,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 46,0% | 50,0% |
| Vyvážená | 40,0% | 38,9% |
| Živobylé | 14,0% | 11,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 14,0% | 16,7% |
| Jemný | 8,0% | 11,1% |
| Vyvážený | 12,0% | 5,6% |
| Výrazný | 20,0% | 44,4% |
| Prohlášení | 46,0% | 22,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 24,0% | 5,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 11,1% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 27,8% |
| Silná barevná jednotnost | 36,0% | 44,4% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 11,1% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Josef DeCamp srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Guitar Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Girl With A Green Shawl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman Drying Her Hair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Cellist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Boy (Ted) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Penserosa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Guitar Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Window Blind | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (7231) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Music Lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Josef DeCamp?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Josef DeCamp a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 100 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 200 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Josef DeCamp: krátké odpovědi
Které dílo umělce Josef DeCamp má nejvyšší sledovanost?
- The Blue Cup: 300 návštěv, což představuje 17% všech zobrazení umělce Josef DeCamp. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Josef DeCamp?
- 2 100 za dvanáct měsíců (600 na stránce umělce, 1 500 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Josef DeCamp?
- Ano, Výrazný (Kontrast): 44% návštěv pro 20% katalogu.