Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Josef Albers na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Josef Albers: publikum na první pohled
Homage to the Square Glow přitahuje nejvíce pozornosti: 1 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 11% všech zobrazení profilu Josef Albers na OriginalUniqueArt.com. Následuje Interaction of Color a Homage to the Square: Soft Spoken. Josef Albers zaznamenal celkem 7 800 návštěv: 4 100 na stránce umělce a 3 700 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 800% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 4 200 návštěvami. Publikum čte v anglicky (19%), arabsky (16%) a korejsky (16%). Publikum sleduje z Jižní Korea (19%), Spojené státy americké (12%) a Alžírsko (9%). Publikum sleduje na počítače (69%), telefony (29%) a tablety (1%). Publikum se kloní k Tmavé tóny (Barevná paleta): 49% návštěv pro 24% katalogu umělce.
10 děl umělce Josef Albers, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Josef Albers, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
900
3 300
Srp 2026
400
200
Zář 2026
100
200
Říj 2026
2 700
0
Jak často jsou prohlížena díla umělce Josef Albers?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Josef Albers?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
28,6%
32,4%
Pokojný
7,1%
25,0%
Minimalistický
35,7%
13,2%
Moderní minimalismus
14,3%
17,6%
Elegance
7,1%
10,3%
Výrazné
7,1%
1,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
42,9%
42,6%
Klidná
28,6%
29,4%
Energický
7,1%
16,2%
Pokojný
14,3%
11,8%
Výrazný
7,1%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
10,0%
21,8%
Měkké stínění
10,0%
23,8%
Střední jas
34,0%
27,7%
Jasná rovnováha
22,0%
11,9%
Luminózní
24,0%
14,8%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
42,0%
19,8%
Jemné odstíny
4,0%
5,0%
Vyvážená jemnost
8,0%
23,8%
Jasná barevná přítomnost
18,0%
27,7%
Sytá barva
28,0%
23,8%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Tmavé tóny
23,8%
48,5%
Neutrální tóny
23,8%
16,2%
Pastelové barvy
9,5%
20,6%
Zemité tóny
14,3%
5,9%
Monochromní
11,9%
0,0%
Výrazné
7,1%
1,5%
Přírodní motivy
2,4%
2,9%
Metalické tóny
2,4%
1,5%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
40,0%
26,7%
Vyvážená
12,0%
20,8%
Živobylé
48,0%
52,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
42,0%
38,6%
Jemný
14,0%
34,6%
Vyvážený
8,0%
2,0%
Výrazný
18,0%
12,9%
Prohlášení
18,0%
11,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
4,0%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
31,7%
Vyvážená harmonie
6,0%
11,9%
Silná barevná jednotnost
18,0%
21,8%
Jednotná paleta
58,0%
30,7%
Která díla umělce Josef Albers přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
White and Gray with Two Yel…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Homage to the Square Midday
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Multiplex D
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Four Xs in Red
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Homage to the Square (La Te…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Homage to the Square Glow
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
0
Study for Homage to the Squ…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
El Lissitzky, Dessau
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Astatic
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Study for Homage to the Squ…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Jaká zařízení lidé používají ke sledování Josef Albers?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
5 400
69,2%
telefony
2 300
29,5%
tablety
100
1,3%
V jakých jazycích sledují Josef Albers?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
600
18,8%
arabsky
500
15,6%
korejsky
500
15,6%
španělsky
300
9,4%
rusky
300
9,4%
francouzsky
200
6,2%
italsky
200
6,2%
dánsky
100
3,1%
německy
100
3,1%
japonsky
100
3,1%
Kolik lidí denně sleduje Josef Albers a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 12 Říj
0
út 13 Říj
300
st 14 Říj
100
čt 15 Říj
600
pá 16 Říj
100
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
400
po 19 Říj
100
út 20 Říj
300
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
200
pá 23 Říj
300
so 24 Říj
900
ne 25 Říj
100
po 26 Říj
600
út 27 Říj
700
st 28 Říj
600
čt 29 Říj
600
pá 30 Říj
1 000
so 31 Říj
600
ne 1 Lis
600
po 2 Lis (předpověď)
500
út 3 Lis (předpověď)
1 000
st 4 Lis (předpověď)
600
čt 5 Lis (předpověď)
1 000
pá 6 Lis (předpověď)
1 000
so 7 Lis (předpověď)
1 100
ne 8 Lis (předpověď)
800
po 9 Lis (předpověď)
600
út 10 Lis (předpověď)
1 100
st 11 Lis (předpověď)
700
čt 12 Lis (předpověď)
1 200
pá 13 Lis (předpověď)
1 200
so 14 Lis (předpověď)
1 300
ne 15 Lis (předpověď)
1 000
po 16 Lis (předpověď)
700
út 17 Lis (předpověď)
1 300
st 18 Lis (předpověď)
800
čt 19 Lis (předpověď)
1 400
pá 20 Lis (předpověď)
1 400
so 21 Lis (předpověď)
1 500
ne 22 Lis (předpověď)
1 100
Otázky k Josef Albers
Která díla umělce Josef Albers přitahují nejvíce pozornosti?
Homage to the Square Glow, s 1 100 návštěvami (11% všech zobrazení umělce Josef Albers). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Josef Albers na OriginalUniqueArt.com?
7 800 návštěv za dvanáct měsíců: 4 100 na stránce umělce a 3 700 u jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních sledují díla Josef Albers?
Tvůrce Josef Albers sledují na zařízeních počítače (69%), telefony (29%) a tablety (1%); počítače tvoří 69% všech návštěv.
V jakých jazycích sledují Josef Albers?
V anglicky (19%), arabsky (16%) a korejsky (16%). Na prvním místě je anglicky s podílem 19%.
Jaké díla od Josef Albers lidé preferují?
Tmavé tóny (Barevná paleta): 49% návštěv oproti 24% v katalogu.