Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Miller Nicholson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Miller Nicholson: publikum na první pohled
Baldwin Mill přitahuje nejvíce pozornosti: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 18% všech zobrazení profilu John Miller Nicholson na OriginalUniqueArt.com. Následuje The 'Double Corner', North Quay, 1889 a Peel Castle. John Miller Nicholson zaznamenal celkem 2 300 návštěv: 1 100 na stránce umělce a 1 200 u jednotlivých děl. V poslední době méně návštěvníků: počet prohlížek klesl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 900 návštěvami. Publikum se kloní k Pokojný (Emoční náboj): 62% návštěv pro 33% katalogu umělce.
10 děl umělce John Miller Nicholson, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce John Miller Nicholson, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Baldwin Mill
300 návštěv · 17,6%
-
2
The 'Double Corner', North Quay, 1889, 1905
200 návštěv · 11,8%
-
3
Peel Castle, 1881
200 návštěv · 11,8%
-
4
The Coming Storm, 1898
200 návštěv · 11,8%
-
5
Garden Gate with Hollyhocks, 1889
100 návštěv · 5,9%
-
6
Santa Maria della Salute, Venezia, 1909
100 návštěv · 5,9%
-
7
Barges, The Grand Canal, Venice, 1893
100 návštěv · 5,9%
-
8
Self Portrait
100 návštěv · 5,9%
-
9
Port Erin, Rushen, 1870
100 návštěv · 5,9%
-
10
Fishing Boats, Douglas Harbour, 1911
100 návštěv · 5,9%
Kolik lidí sleduje John Miller Nicholson měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 1 100 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce John Miller Nicholson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce John Miller Nicholson?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pokojný | 33,3% | 62,5% |
| Klidná | 33,3% | 12,5% |
| Napětí | 16,7% | 25,0% |
| Melancholický | 16,7% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,8% | 5,9% |
| Měkké stínění | 2,8% | 11,8% |
| Střední jas | 27,8% | 11,8% |
| Jasná rovnováha | 50,0% | 64,7% |
| Luminózní | 16,7% | 5,9% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 11,1% | 23,5% |
| Jemné odstíny | 52,8% | 47,1% |
| Vyvážená jemnost | 33,3% | 23,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,8% | 5,9% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 74,3% | 58,8% |
| Zemité tóny | 14,3% | 23,5% |
| Monochromní | 8,6% | 11,8% |
| Tmavé tóny | 2,9% | 5,9% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 75,0% | 88,2% |
| Živobylé | 25,0% | 11,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 52,8% | 47,1% |
| Jemný | 38,9% | 52,9% |
| Vyvážený | 5,6% | 0,0% |
| Výrazný | 2,8% | 0,0% |
| Prohlášení | 0,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,6% | 5,9% |
| Vyvážená harmonie | 13,9% | 23,5% |
| Silná barevná jednotnost | 27,8% | 17,6% |
| Jednotná paleta | 52,8% | 52,9% |
Která díla umělce John Miller Nicholson přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Coming Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Gate with Hollyhocks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Peel Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Baldwin Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Douglas Shore A Summer Morn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Port Erin, Rushen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Peel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Port St Mary Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peel Castle and Pier Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In East Baldwin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují John Miller Nicholson?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik lidí denně sleduje John Miller Nicholson a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k John Miller Nicholson
Která díla umělce John Miller Nicholson přitahují nejvíce pozornosti?
- Baldwin Mill, s 300 návštěvami (18% všech zobrazení umělce John Miller Nicholson). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje John Miller Nicholson na OriginalUniqueArt.com?
- 2 300 návštěv za dvanáct měsíců: 1 100 na stránce umělce a 1 200 u jednotlivých děl.
Jaké díla od John Miller Nicholson lidé preferují?
- Pokojný (Emoční náboj): 62% návštěv oproti 33% v katalogu.