Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Frederick Tennant na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Frederick Tennant: publikum na první pohled
View of Old Llandudno přitahuje nejvíce pozornosti: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 44% všech zobrazení profilu John Frederick Tennant na OriginalUniqueArt.com. Následuje Landscape with Men Salmon Fishing a View of Martello Towers near Bexhill, Looking towards Beachy Head, East Sussex. John Frederick Tennant zaznamenal celkem 1 100 návštěv: 600 na stránce umělce a 500 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 400% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Říj 2026 s 500 návštěvami. Publikum se kloní k Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 56% návštěv pro 21% katalogu umělce.
5 děl umělce John Frederick Tennant, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 5 děl umělce John Frederick Tennant, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
View of Old Llandudno, 1860
400 návštěv · 44,4%
-
2
Landscape with Men Salmon Fishing, 1844
200 návštěv · 22,2%
-
3
View of Martello Towers near Bexhill, Looking towards Beachy Head, East Sussex, 1835
100 návštěv · 11,1%
-
4
Cattle in a Mountain Landscape, 1870
100 návštěv · 11,1%
-
5
Resting at Plough
100 návštěv · 11,1%
Kolik lidí sleduje John Frederick Tennant měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 100 | 200 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 400 | 100 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce John Frederick Tennant?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce John Frederick Tennant?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 21,4% | 22,2% |
| Střední jas | 57,1% | 66,7% |
| Jasná rovnováha | 14,3% | 0,0% |
| Luminózní | 7,1% | 11,1% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 7,1% | 11,1% |
| Jemné odstíny | 35,7% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 21,4% | 55,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 28,6% | 33,3% |
| Sytá barva | 7,1% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 45,5% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 27,3% | 40,0% |
| Zemité tóny | 18,2% | 20,0% |
| Pastelové barvy | 9,1% | 20,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 7,1% | 0,0% |
| Vyvážená | 57,1% | 66,7% |
| Živobylé | 35,7% | 33,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 7,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 7,1% | 11,1% |
| Výrazný | 14,3% | 0,0% |
| Prohlášení | 71,4% | 88,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 35,7% | 55,6% |
| Jednotná paleta | 64,3% | 44,4% |
Která díla umělce John Frederick Tennant přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View of Martello Towers nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Men Salmon F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Hastings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Old Squire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Figures, nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loading the Hay Wagon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Cattle: "Nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Watering Place | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Cattle: "Dag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rochdale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují John Frederick Tennant?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Kolik lidí denně sleduje John Frederick Tennant a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 300 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k John Frederick Tennant
Která díla umělce John Frederick Tennant přitahují nejvíce pozornosti?
- View of Old Llandudno, s 400 návštěvami (44% všech zobrazení umělce John Frederick Tennant). Výše uvedené pořadí obsahuje 5 děl.
Kolik lidí sleduje John Frederick Tennant na OriginalUniqueArt.com?
- 1 100 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 500 u jednotlivých děl.
Jaké díla od John Frederick Tennant lidé preferují?
- Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 56% návštěv oproti 21% v katalogu.