Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Constable na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
John Constable: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Voz s senem (detail): 31 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 16% z celkového počtu prohlídek umělce John Constable. Poté Lesní cestou a Kevotaf k památce sir Johna Reynoldsa. Celkem 194 900 návštěv: 28 500 na stránce umělce, 166 400 u děl. Publikum roste: o 195% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 75 600 návštěvami. Jazyky publika: anglicky (27%), italsky (17%) a španělsky (8%). Země diváků: Itálie (19%), Spojené státy americké (12%) a Spojené království (9%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (62%), telefony (33%) a tablety (5%). Jedna chuť vyniká: Prohlášení (Kontrast) si připravila 62% návštěv i přes pouhých 30% katalogu.
John Constable: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce John Constable, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce John Constable?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
2 800
Čec 2026
7 500
68 100
Srp 2026
5 500
10 800
Zář 2026
5 500
19 800
Říj 2026
9 800
64 900
Jak se v průběhu roku s díly John Constable obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce John Constable?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
49,0%
54,0%
Pokojný
20,4%
19,4%
Nostalgický
2,0%
17,1%
Klidná atmosféra
2,0%
5,0%
Dramatický
16,3%
2,5%
Zemité tóny
4,1%
1,0%
Elegance
2,0%
0,7%
Eterický
4,1%
0,3%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
14,3%
32,3%
Romantický
4,1%
17,4%
Klidná
20,4%
16,9%
Melancholický
22,4%
11,5%
Nostalgický
12,2%
10,8%
Reflektivní
4,1%
7,5%
Dramatický
12,2%
0,8%
Nadějný
2,0%
0,9%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
10,0%
13,2%
Měkké stínění
42,0%
56,3%
Střední jas
44,0%
24,2%
Jasná rovnováha
2,0%
4,9%
Luminózní
2,0%
1,4%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
54,0%
30,8%
Jemné odstíny
24,0%
55,7%
Vyvážená jemnost
14,0%
11,0%
Jasná barevná přítomnost
8,0%
2,5%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
67,7%
84,8%
Neutrální tóny
9,7%
8,0%
Tmavé tóny
16,1%
4,3%
Monochromní
6,5%
2,2%
Přírodní motivy
0,0%
0,8%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
66,0%
56,8%
Vyvážená
26,0%
40,2%
Živobylé
8,0%
3,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
20,0%
12,6%
Jemný
16,0%
7,8%
Vyvážený
12,0%
5,7%
Výrazný
22,0%
11,6%
Prohlášení
30,0%
62,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
14,0%
7,3%
Jemně promíchaná paleta
22,0%
8,2%
Vyvážená harmonie
10,0%
21,7%
Silná barevná jednotnost
24,0%
45,3%
Jednotná paleta
30,0%
17,4%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce John Constable srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Lesní cestou
0
0
0
0
0
0
0
100
5 000
2 600
3 900
10 700
Výhled na katedrálu Salisbu…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
Salisbury katedrála
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
100
900
1 200
Voz s senem (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
700
400
26 900
Mlýn Flatford (Scéna na pla…
0
0
0
0
0
0
0
100
400
0
200
300
Skakající kůň
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
200
Kevotaf k památce sir Johna…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
100
3 600
900
Výhled na Stour poblíž Dedh…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
400
Flatford Lock
0
0
0
0
0
0
0
200
400
200
300
600
Salisbury Cathedral z pozor…
0
0
0
0
0
0
0
100
1 400
300
0
400
Telefony, tablety nebo počítače: kde je John Constable sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
120 900
62,0%
telefony
63 600
32,6%
tablety
10 400
5,3%
Jakým jazykem mluví publikum umělce John Constable?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
2 800
27,2%
italsky
1 800
17,5%
španělsky
800
7,8%
japonsky
700
6,8%
korejsky
700
6,8%
maďarsky
500
4,9%
portugalsky
500
4,9%
francouzsky
400
3,9%
gruzínštinou
400
3,9%
finsky
300
2,9%
Jak vypadají denní návštěvy umělce John Constable a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
út 13 Říj
1 300
st 14 Říj
2 200
čt 15 Říj
1 100
pá 16 Říj
4 700
so 17 Říj
2 400
ne 18 Říj
2 800
po 19 Říj
3 300
út 20 Říj
5 400
st 21 Říj
15 800
čt 22 Říj
5 800
pá 23 Říj
7 400
so 24 Říj
2 500
ne 25 Říj
4 500
po 26 Říj
2 900
út 27 Říj
3 800
st 28 Říj
4 000
čt 29 Říj
3 800
pá 30 Říj
2 300
so 31 Říj
2 200
ne 1 Lis
3 300
po 2 Lis
4 000
út 3 Lis (předpověď)
3 200
st 4 Lis (předpověď)
6 600
čt 5 Lis (předpověď)
3 200
pá 6 Lis (předpověď)
4 300
so 7 Lis (předpověď)
2 100
ne 8 Lis (předpověď)
3 200
po 9 Lis (předpověď)
3 100
út 10 Lis (předpověď)
3 400
st 11 Lis (předpověď)
7 200
čt 12 Lis (předpověď)
3 500
pá 13 Lis (předpověď)
4 700
so 14 Lis (předpověď)
2 300
ne 15 Lis (předpověď)
3 400
po 16 Lis (předpověď)
3 300
út 17 Lis (předpověď)
3 600
st 18 Lis (předpověď)
7 600
čt 19 Lis (předpověď)
3 700
pá 20 Lis (předpověď)
5 000
so 21 Lis (předpověď)
2 500
ne 22 Lis (předpověď)
3 700
po 23 Lis (předpověď)
3 500
John Constable: krátké odpovědi
Které dílo umělce John Constable má nejvyšší sledovanost?
Voz s senem (detail): 31 400 návštěv, což představuje 16% všech zobrazení umělce John Constable. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má John Constable?
194 900 za dvanáct měsíců (28 500 na stránce umělce, 166 400 u děl).
Sledují lidé John Constable na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (62%), telefony (33%) a tablety (5%); vede počítače s podílem 62%.
Sleduje John Constable několik jazyků?
Ano: anglicky (27%), italsky (17%) a španělsky (8%). Na prvním místě je anglicky s podílem 27%.
Preferuje publikum určitý druh děl od John Constable?
Ano, Prohlášení (Kontrast): 62% návštěv pro 30% katalogu.