Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Johann Closterman na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Johann Closterman: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Christopher Wren (1632–1723): 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 14% z celkového počtu prohlídek umělce Johann Closterman. Poté The Children of John Taylor of Bifrons Park a Inscribed as 'Elizabeth Kirkley (d.1674), First Wife of Sir William Blackett, 1st Bt (1st Creation)' (but probably Mary Yorke, 2nd wife of Sir Edward Blackett, 2nd Bt). Celkem 2 400 návštěv: 300 na stránce umělce, 2 100 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 700 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Klasické (Atmosféra) si připravila 67% návštěv i přes pouhých 31% katalogu.
Johann Closterman: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Johann Closterman, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Christopher Wren (1632–1723), 1690
300 návštěv · 13,6%
-
2
The Children of John Taylor of Bifrons Park, 1696
200 návštěv · 9,1%
-
3
Inscribed as 'Elizabeth Kirkley (d.1674), First Wife of Sir William Blackett, 1st Bt (1st Creation)' (but probably Mary Yorke, 2nd wife of Sir Edward Blackett, 2nd Bt), 1680
100 návštěv · 4,5%
-
4
Maurice Ashley Cooper Anthony Ashley Cooper, 3rd Earl of Shaftesbury, 1702
100 návštěv · 4,5%
-
5
Unknown man, formerly known as Sir James Thornhill, 1705
100 návštěv · 4,5%
-
6
Eleanor Brownlow, Later Viscountess Tyrconnel, as a Young Girl, 1702
100 návštěv · 4,5%
-
7
Lady Elizabeth Percy, Duchess of Somerset, and Her Son, 1690
100 návštěv · 4,5%
-
8
Eleanor Brownlow (1691–1730), Later Viscountess Tyrconnel, as a Young Girl, 1702
100 návštěv · 4,5%
-
9
Dorothy Mason (1665–1699 1700), Lady Brownlow, 1685
100 návštěv · 4,5%
-
10
John Dolben, MP, 1685
100 návštěv · 4,5%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Johann Closterman?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 300 | 1 400 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Jak se v průběhu roku s díly Johann Closterman obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Johann Closterman?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 61,5% | 33,3% |
| Klasické | 30,8% | 66,7% |
| Zlatavý luxus | 7,7% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Závažný a tklivý | 46,2% | 66,7% |
| Dramatický | 30,8% | 0,0% |
| Výrazný | 15,4% | 33,3% |
| Klidná | 7,7% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 82,0% | 86,4% |
| Měkké stínění | 8,0% | 13,6% |
| Střední jas | 10,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 48,0% | 45,5% |
| Jemné odstíny | 38,0% | 36,4% |
| Vyvážená jemnost | 14,0% | 18,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 90,0% | 81,8% |
| Vyvážená | 10,0% | 18,2% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 34,0% | 22,7% |
| Jemný | 26,0% | 31,8% |
| Vyvážený | 8,0% | 13,6% |
| Výrazný | 14,0% | 18,2% |
| Prohlášení | 18,0% | 13,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 24,0% | 31,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,0% | 13,6% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 18,2% |
| Silná barevná jednotnost | 36,0% | 31,8% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 4,5% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Johann Closterman srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Constable (1651–1714… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait of a Figure with C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Purcell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Richard Haddock (1629–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Churchill, 1st Duke of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Major general thomas fairfa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Poulett, first Earl Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of David Papillon ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Isabella Machell, Viscounte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Manners, 1st Duke of R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Johann Closterman?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Johann Closterman a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 100 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Johann Closterman: krátké odpovědi
Které dílo umělce Johann Closterman má nejvyšší sledovanost?
- Christopher Wren (1632–1723): 300 návštěv, což představuje 14% všech zobrazení umělce Johann Closterman. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Johann Closterman?
- 2 400 za dvanáct měsíců (300 na stránce umělce, 2 100 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Johann Closterman?
- Ano, Klasické (Atmosféra): 67% návštěv pro 31% katalogu.