Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jean Sébastien Rouillard na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jean Sébastien Rouillard: publikum na první pohled
NAPOLEON BONAPARTE, GENERAL EN CHEF DE L'ARMEE D'ITALIE (1769 1821) přitahuje nejvíce pozornosti: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 46% všech zobrazení profilu Jean Sébastien Rouillard na OriginalUniqueArt.com. Následuje JEAN ANTOINE MARBOT, GENERAL DE DIVISION (1754 1800) a JACQUES GERARD MILBERT. Jean Sébastien Rouillard zaznamenal celkem 1 700 návštěv: 600 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl. V poslední době méně návštěvníků: počet prohlížek klesl o 67% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Publikum se kloní k Vyvážená (Intenzita barev): 82% návštěv pro 50% katalogu umělce.
5 děl umělce Jean Sébastien Rouillard, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 5 děl umělce Jean Sébastien Rouillard, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
NAPOLEON BONAPARTE, GENERAL EN CHEF DE L'ARMEE D'ITALIE (1769 1821)
500 návštěv · 45,5%
-
2
JEAN ANTOINE MARBOT, GENERAL DE DIVISION (1754 1800)
300 návštěv · 27,3%
-
3
JACQUES GERARD MILBERT
100 návštěv · 9,1%
-
4
CHARLES DE SCHOMBERG, MARECHAL DE FRANCE (1600 1656)
100 návštěv · 9,1%
-
5
EMMANUEL, MARQUIS DE GROUCHY, MARECHAL DE FRANCE (1766 1847)
100 návštěv · 9,1%
Kolik lidí sleduje Jean Sébastien Rouillard měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Jean Sébastien Rouillard?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Jean Sébastien Rouillard?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 50,0% | 18,2% |
| Měkké stínění | 25,0% | 45,5% |
| Střední jas | 25,0% | 36,4% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 25,0% | 9,1% |
| Jemné odstíny | 50,0% | 54,5% |
| Vyvážená jemnost | 25,0% | 36,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 50,0% | 18,2% |
| Vyvážená | 50,0% | 81,8% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 25,0% | 9,1% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 37,5% | 27,3% |
| Prohlášení | 37,5% | 63,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 25,0% | 54,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 25,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 25,0% | 9,1% |
| Silná barevná jednotnost | 25,0% | 36,4% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Která díla umělce Jean Sébastien Rouillard přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NAPOLEON BONAPARTE, GENERAL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 | 100 |
| EMMANUEL, MARQUIS DE GROUCH… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| JACQUES GERARD MILBERT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| CHARLES FRANCOIS DUMOURIEZ,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ETIENNE JACQUES JOSEPH ALEX… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| JEAN ANTOINE MARBOT, GENERA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| JEAN ETIENNE CHAMPIONNET, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| CHARLES DE SCHOMBERG, MAREC… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Jean Sébastien Rouillard?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik lidí denně sleduje Jean Sébastien Rouillard a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 100 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Jean Sébastien Rouillard
Která díla umělce Jean Sébastien Rouillard přitahují nejvíce pozornosti?
- NAPOLEON BONAPARTE, GENERAL EN CHEF DE L'ARMEE D'ITALIE (1769 1821), s 500 návštěvami (46% všech zobrazení umělce Jean Sébastien Rouillard). Výše uvedené pořadí obsahuje 5 děl.
Kolik lidí sleduje Jean Sébastien Rouillard na OriginalUniqueArt.com?
- 1 700 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Jean Sébastien Rouillard lidé preferují?
- Vyvážená (Intenzita barev): 82% návštěv oproti 50% v katalogu.