Jean Cotelle II Publikum a nejlepší díla

1642 – 1708

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jean Cotelle II na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Jean Cotelle II: klíčové postavy

Nejvíce prohlíženým dílem je View of the Three-Fountain Grove: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 40% z celkového počtu prohlídek umělce Jean Cotelle II. Poté View of the Three-Fountain Grove a Přístup do labyrintu. Celkem 800 návštěv: 500 na stránce umělce, 300 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 600 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Nejtmavší (Jasnost světla) si připravila 100% návštěv i přes pouhých 57% katalogu.

Jean Cotelle II: 3 nejvíce prohlížených děl

Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 3 děl umělce Jean Cotelle II, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.

  1. View of the Three-Fountain Grove 1 View of the Three-Fountain Grove, 1688 200 návštěv · 40,0%
  2. View of the Three-Fountain Grove 2 View of the Three-Fountain Grove, 1688 200 návštěv · 40,0%
  3. Přístup do labyrintu 3 Přístup do labyrintu, 1688 100 návštěv · 20,0%

Jak se měsíčně mění publikum umělce Jean Cotelle II?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit údaje
MěsícProfil umělceStránky děl
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 202600
Čec 2026300300
Srp 202600
Zář 202600
Říj 20262000

Jak se v průběhu roku s díly Jean Cotelle II obrací?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Jean Cotelle II srovnávají v průběhu roku?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit údaje
DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
Přístup do labyrintu00000000100000
View of the Three-Fountain…00000000200000
View of the Arch of Triumph…000000000000
View of the Three-Fountain…000000000000
View of the Colonnade at Ve…000000000000
Moses Parting the Waters of…000000000000
Le bosquet de la galerie d'…000000000000

Jakým jazykem mluví publikum umělce Jean Cotelle II?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit údaje
JazykNávštěvySdílet
anglicky200100,0%

Jak vypadají denní návštěvy umělce Jean Cotelle II a jaká je prognóza?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit údaje
DenNávštěvy
ne 18 Říj0
po 19 Říj0
út 20 Říj0
st 21 Říj0
čt 22 Říj0
pá 23 Říj0
so 24 Říj0
ne 25 Říj0
po 26 Říj0
út 27 Říj200
st 28 Říj0
čt 29 Říj0
pá 30 Říj0
so 31 Říj0
ne 1 Lis0
po 2 Lis0
út 3 Lis0
st 4 Lis0
čt 5 Lis0
pá 6 Lis0
so 7 Lis0
ne 8 Lis (předpověď)0
po 9 Lis (předpověď)0
út 10 Lis (předpověď)0
st 11 Lis (předpověď)0
čt 12 Lis (předpověď)0
pá 13 Lis (předpověď)0
so 14 Lis (předpověď)0
ne 15 Lis (předpověď)0
po 16 Lis (předpověď)0
út 17 Lis (předpověď)0
st 18 Lis (předpověď)0
čt 19 Lis (předpověď)0
pá 20 Lis (předpověď)0
so 21 Lis (předpověď)0
ne 22 Lis (předpověď)0
po 23 Lis (předpověď)0
út 24 Lis (předpověď)0
st 25 Lis (předpověď)0
čt 26 Lis (předpověď)0
pá 27 Lis (předpověď)0
so 28 Lis (předpověď)0

Jean Cotelle II: krátké odpovědi

Které dílo umělce Jean Cotelle II má nejvyšší sledovanost?

View of the Three-Fountain Grove: 200 návštěv, což představuje 40% všech zobrazení umělce Jean Cotelle II. Seznam pokračuje až do pořadí 3.

Kolik návštěv má Jean Cotelle II?

800 za dvanáct měsíců (500 na stránce umělce, 300 u děl).

Preferuje publikum určitý druh děl od Jean Cotelle II?

Ano, Nejtmavší (Jasnost světla): 100% návštěv pro 57% katalogu.