Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jean Baptiste De Champaigne na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Jean Baptiste De Champaigne: publikum na první pohled
Good shepherd přitahuje nejvíce pozornosti: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 75% všech zobrazení profilu Jean Baptiste De Champaigne na OriginalUniqueArt.com. Následuje The Martyrdom of St Lawrence. Jean Baptiste De Champaigne zaznamenal celkem 2 300 návštěv: 2 000 na stránce umělce a 300 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 533% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Říj 2026 s 1 900 návštěvami. Publikum se kloní k Výrazný (Emoční náboj): 100% návštěv pro 8% katalogu umělce.
2 děl umělce Jean Baptiste De Champaigne, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 2 děl umělce Jean Baptiste De Champaigne, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik lidí sleduje Jean Baptiste De Champaigne měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
0
100
Srp 2026
0
0
Zář 2026
300
0
Říj 2026
1 700
200
Jak často jsou prohlížena díla umělce Jean Baptiste De Champaigne?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Jean Baptiste De Champaigne?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
61,5%
100,0%
Klasické
23,1%
0,0%
Pokojný
15,4%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
53,8%
0,0%
Výrazný
7,7%
100,0%
Závažný a tklivý
15,4%
0,0%
Klidná
7,7%
0,0%
Reflektivní
7,7%
0,0%
Duchovní
7,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
53,3%
25,0%
Měkké stínění
26,7%
75,0%
Střední jas
20,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
26,7%
25,0%
Jemné odstíny
33,3%
75,0%
Vyvážená jemnost
33,3%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
6,7%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
40,0%
25,0%
Vyvážená
46,7%
75,0%
Živobylé
13,3%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
20,0%
25,0%
Jemný
26,7%
0,0%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
26,7%
0,0%
Prohlášení
26,7%
75,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
13,3%
100,0%
Jemně promíchaná paleta
13,3%
0,0%
Vyvážená harmonie
0,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
40,0%
0,0%
Jednotná paleta
33,3%
0,0%
Která díla umělce Jean Baptiste De Champaigne přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
The Martyrdom of St Lawrence
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Hercules Crowned by Minerva
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Double Portrait of both Art…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Education of Achilles:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Centaur Chiron Gives a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Philippe de Champaigne (160…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Centaur Chiron Teaches…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Centaur Chiron Teaches…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Stoning of Saint Paul
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Benedict and Saint Sc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích sledují Jean Baptiste De Champaigne?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 300
56,5%
francouzsky
600
26,1%
estonsky
200
8,7%
litevsky
200
8,7%
Kolik lidí denně sleduje Jean Baptiste De Champaigne a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 17 Říj
100
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
500
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
300
čt 29 Říj
600
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
100
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
800
pá 6 Lis
1 000
so 7 Lis (předpověď)
100
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
100
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
300
čt 12 Lis (předpověď)
1 300
pá 13 Lis (předpověď)
700
so 14 Lis (předpověď)
100
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
100
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
300
čt 19 Lis (předpověď)
1 500
pá 20 Lis (předpověď)
800
so 21 Lis (předpověď)
100
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
100
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
400
čt 26 Lis (předpověď)
1 700
pá 27 Lis (předpověď)
900
Otázky k Jean Baptiste De Champaigne
Která díla umělce Jean Baptiste De Champaigne přitahují nejvíce pozornosti?
Good shepherd, s 300 návštěvami (75% všech zobrazení umělce Jean Baptiste De Champaigne). Výše uvedené pořadí obsahuje 2 děl.
Kolik lidí sleduje Jean Baptiste De Champaigne na OriginalUniqueArt.com?
2 300 návštěv za dvanáct měsíců: 2 000 na stránce umělce a 300 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Jean Baptiste De Champaigne lidé preferují?
Výrazný (Emoční náboj): 100% návštěv oproti 8% v katalogu.