Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Antoine Watteau na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Antoine Watteau: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Žil: 54 700 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 26% z celkového počtu prohlídek umělce Antoine Watteau. Poté Pierrot, dříve známý jako Gilles a Odplavba na Kýtheru. Celkem 219 400 návštěv: 34 900 na stránce umělce, 184 500 u děl. Publikum roste: o 93% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 94 100 návštěvami. Jazyky publika: anglicky (25%), japonsky (10%) a korejsky (10%). Země diváků: Japonsko (11%), Jižní Korea (11%) a Spojené státy americké (9%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (53%), telefony (40%) a tablety (7%). Jedna chuť vyniká: Vyvážená harmonie (Harmonie barev) si připravila 38% návštěv i přes pouhých 4% katalogu.
Antoine Watteau: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Antoine Watteau, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Antoine Watteau?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
2 600
Čec 2026
7 900
86 200
Srp 2026
5 300
41 500
Zář 2026
9 700
16 200
Říj 2026
11 900
38 000
Jak se v průběhu roku s díly Antoine Watteau obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Antoine Watteau?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
30,6%
50,4%
Elegance
53,1%
30,6%
Dramatický
4,1%
9,5%
Eterický
6,1%
3,7%
Pokojný
2,0%
3,7%
Nostalgický
2,0%
1,6%
Klidná atmosféra
0,0%
0,2%
Hravý
0,0%
0,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
12,2%
41,9%
Romantický
53,1%
39,8%
Klidná
8,2%
3,5%
Reflektivní
6,1%
3,5%
Nostalgický
6,1%
3,4%
Radostný
4,1%
2,5%
Pokojný
0,0%
2,4%
Eterický
4,1%
1,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
36,0%
18,1%
Měkké stínění
24,0%
24,2%
Střední jas
24,0%
50,9%
Jasná rovnováha
6,0%
4,9%
Luminózní
10,0%
1,9%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
20,0%
12,2%
Jemné odstíny
26,0%
59,7%
Vyvážená jemnost
46,0%
24,6%
Jasná barevná přítomnost
8,0%
3,4%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
66,7%
84,7%
Neutrální tóny
15,6%
7,4%
Tmavé tóny
11,1%
6,2%
Monochromní
4,4%
1,0%
Pastelové barvy
2,2%
0,7%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
34,0%
45,8%
Vyvážená
50,0%
47,0%
Živobylé
16,0%
7,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
22,0%
6,8%
Jemný
18,0%
7,7%
Vyvážený
14,0%
8,5%
Výrazný
20,0%
18,3%
Prohlášení
26,0%
58,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
6,0%
Jemně promíchaná paleta
8,0%
4,5%
Vyvážená harmonie
4,0%
37,8%
Silná barevná jednotnost
58,0%
32,9%
Jednotná paleta
26,0%
18,7%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Antoine Watteau srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Odplavba na Kýtheru
0
0
0
0
0
0
0
0
4 100
2 300
1 900
4 400
Pierrot, dříve známý jako G…
0
0
0
0
0
0
0
0
9 400
5 500
0
3 000
Žil
0
0
0
0
0
0
0
100
17 200
26 800
4 700
5 000
Výprava na Kýtheru
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
200
400
Fête champêtre (Pastýřské s…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Radosti života
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
300
The Indiscreet Man
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
100
100
Embarkation for Cythera
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
1 000
300
300
Partie de Quatre
0
0
0
0
0
0
0
0
500
500
900
1 100
Pierrot Content
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
400
1 300
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Antoine Watteau sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
116 200
53,0%
telefony
87 600
39,9%
tablety
15 600
7,1%
Jakým jazykem mluví publikum umělce Antoine Watteau?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
2 600
24,8%
japonsky
1 000
9,5%
korejsky
1 000
9,5%
španělsky
900
8,6%
portugalsky
800
7,6%
finsky
700
6,7%
německy
600
5,7%
rusky
500
4,8%
italsky
400
3,8%
nizozemsky
300
2,9%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Antoine Watteau a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
1 000
pá 16 Říj
2 500
so 17 Říj
2 800
ne 18 Říj
2 200
po 19 Říj
4 200
út 20 Říj
3 600
st 21 Říj
3 800
čt 22 Říj
5 900
pá 23 Říj
3 400
so 24 Říj
3 000
ne 25 Říj
1 900
po 26 Říj
3 400
út 27 Říj
1 600
st 28 Říj
2 800
čt 29 Říj
1 400
pá 30 Říj
800
so 31 Říj
1 100
ne 1 Lis
2 200
po 2 Lis
1 500
út 3 Lis
2 000
st 4 Lis
1 800
čt 5 Lis (předpověď)
1 100
pá 6 Lis (předpověď)
900
so 7 Lis (předpověď)
900
ne 8 Lis (předpověď)
800
po 9 Lis (předpověď)
1 200
út 10 Lis (předpověď)
900
st 11 Lis (předpověď)
1 100
čt 12 Lis (předpověď)
500
pá 13 Lis (předpověď)
400
so 14 Lis (předpověď)
500
ne 15 Lis (předpověď)
400
po 16 Lis (předpověď)
600
út 17 Lis (předpověď)
500
st 18 Lis (předpověď)
600
čt 19 Lis (předpověď)
100
pá 20 Lis (předpověď)
100
so 21 Lis (předpověď)
100
ne 22 Lis (předpověď)
100
po 23 Lis (předpověď)
100
út 24 Lis (předpověď)
100
st 25 Lis (předpověď)
100
Antoine Watteau: krátké odpovědi
Které dílo umělce Antoine Watteau má nejvyšší sledovanost?
Žil: 54 700 návštěv, což představuje 26% všech zobrazení umělce Antoine Watteau. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Antoine Watteau?
219 400 za dvanáct měsíců (34 900 na stránce umělce, 184 500 u děl).
Sledují lidé Antoine Watteau na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (53%), telefony (40%) a tablety (7%); vede počítače s podílem 53%.
Sleduje Antoine Watteau několik jazyků?
Ano: anglicky (25%), japonsky (10%) a korejsky (10%). Na prvním místě je anglicky s podílem 25%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Antoine Watteau?
Ano, Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 38% návštěv pro 4% katalogu.