Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jaume Huguet na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Jaume Huguet: jak vypadal rok návštěv
Posvětování svatého Augusta je nejvíce sledované dílo: 400 prohlídek za rok, což představuje 29% veškeré pozornosti věnované umělci Jaume Huguet. Následuje jich The Archangel St Michael a The Flagellation of Christ. Stránka umělce zaznamenala 300 návštěv, díla 1 300 návštěv a celkem 1 600 návštěv. Zájem klesl o 75% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Preferují Střední jas (Jasnost světla): 50% návštěv oproti 23% v katalogu.
7 nejvíce sledovaných děl umělce Jaume Huguet
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Jaume Huguet.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
200
800
Srp 2026
0
100
Zář 2026
100
300
Říj 2026
0
100
Kdy jsou k vidění díla umělce Jaume Huguet?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Jaume Huguet?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Mystický
45,5%
28,6%
Dramatický
36,4%
35,7%
Elegance
4,5%
28,6%
Klasické
4,5%
7,1%
Eterický
9,1%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
59,1%
35,7%
Závažný a tklivý
18,2%
14,3%
Klidná
4,5%
28,6%
Výrazný
4,5%
21,4%
Dramatický
13,6%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
16,1%
7,1%
Měkké stínění
54,8%
42,9%
Střední jas
22,6%
50,0%
Jasná rovnováha
3,2%
0,0%
Luminózní
3,2%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
9,7%
0,0%
Jemné odstíny
19,4%
14,3%
Vyvážená jemnost
32,3%
50,0%
Jasná barevná přítomnost
38,7%
35,7%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
44,8%
50,0%
Tmavé tóny
44,8%
35,7%
Neutrální tóny
6,9%
14,3%
Pastelové barvy
3,5%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
9,7%
0,0%
Vyvážená
54,8%
50,0%
Živobylé
35,5%
50,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,1%
0,0%
Jemný
19,4%
14,3%
Vyvážený
16,1%
28,6%
Výrazný
25,8%
50,0%
Prohlášení
22,6%
7,1%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,5%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
3,2%
0,0%
Vyvážená harmonie
6,5%
0,0%
Silná barevná jednotnost
80,7%
100,0%
Jednotná paleta
3,2%
0,0%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Jaume Huguet měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Triptych of Saint George
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna with child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Lamentation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Retaule de l'Epifania
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Vincent at the Stake
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Michael Vanquishes th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apparition of Saint Michael…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Vincent on the Rack
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Vincent before Dacian
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Jaume Huguet sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Jaume Huguet a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
100
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
100
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy o Jaume Huguet
Které dílo umělce Jaume Huguet má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Posvětování svatého Augusta s 400 návštěvami, což představuje 29% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 7 děl.
Jak velké je publikum Jaume Huguet na OriginalUniqueArt.com?
1 600 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce, 1 300 u děl.
Která díla Jaume Huguet odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Střední jas (Jasnost světla) získávají 50% návštěv z 23% katalogu.