Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jann Haworth na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jann Haworth: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Donuts Coffee Cups and Comics: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 23% z celkového počtu prohlídek umělce Jann Haworth. Poté Early years a El corazón. Celkem 1 100 návštěv: 100 na stránce umělce, 1 000 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Střední jas (Jasnost světla) si připravila 54% návštěv i přes pouhých 25% katalogu.
Jann Haworth: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Jann Haworth, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Donuts Coffee Cups and Comics
300 návštěv · 23,1%
-
2
Early years
100 návštěv · 7,7%
-
3
El corazón
100 návštěv · 7,7%
-
4
Mickeyangelo
100 návštěv · 7,7%
-
5
This is Frank
100 návštěv · 7,7%
-
6
Ruth's diner
100 návštěv · 7,7%
-
7
Jointhe big picture
100 návštěv · 7,7%
-
8
Pepper
100 návštěv · 7,7%
-
9
Published november
100 návštěv · 7,7%
-
10
Fields
100 návštěv · 7,7%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Jann Haworth?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly Jann Haworth obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Jann Haworth?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 21,4% | 15,4% |
| Střední jas | 25,0% | 53,8% |
| Jasná rovnováha | 32,1% | 30,8% |
| Luminózní | 21,4% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 46,4% | 23,1% |
| Jemné odstíny | 25,0% | 30,8% |
| Vyvážená jemnost | 17,9% | 15,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,7% | 30,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 71,4% | 53,8% |
| Tmavé tóny | 10,7% | 30,8% |
| Zemité tóny | 17,9% | 15,4% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 21,4% | 7,7% |
| Vyvážená | 67,9% | 61,5% |
| Živobylé | 10,7% | 30,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 3,6% | 0,0% |
| Jemný | 10,7% | 23,1% |
| Vyvážený | 21,4% | 7,7% |
| Výrazný | 14,3% | 15,4% |
| Prohlášení | 50,0% | 53,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 7,1% | 7,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,3% | 15,4% |
| Vyvážená harmonie | 21,4% | 15,4% |
| Silná barevná jednotnost | 42,9% | 30,8% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 30,8% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Jann Haworth srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| El corazón | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lindner doll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treadwell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early years | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| This is Frank | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mickeyangelo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Soft sculpture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SLUG Magazine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pepper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ruth's diner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Jann Haworth?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy umělce Jann Haworth a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 100 |
| st 23 Zář | 100 |
| čt 24 Zář | 200 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Jann Haworth: krátké odpovědi
Které dílo umělce Jann Haworth má nejvyšší sledovanost?
- Donuts Coffee Cups and Comics: 300 návštěv, což představuje 23% všech zobrazení umělce Jann Haworth. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Jann Haworth?
- 1 100 za dvanáct měsíců (100 na stránce umělce, 1 000 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Jann Haworth?
- Ano, Střední jas (Jasnost světla): 54% návštěv pro 25% katalogu.