Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jan Siberechts na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Jan Siberechts: jak vypadal rok návštěv
Henley on Thames from the Wargrave Road, Oxfordshire je nejvíce sledované dílo: 500 prohlídek za rok, což představuje 28% veškeré pozornosti věnované umělci Jan Siberechts. Následuje jich The Market Garden a A Cowherd passing a Horse and Cart in a Stream. Stránka umělce zaznamenala 700 návštěv, díla 1 400 návštěv a celkem 2 100 návštěv. Zájem klesl o 67% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Preferují Prohlášení (Kontrast): 94% návštěv oproti 54% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Jan Siberechts
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Jan Siberechts.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
100
Čec 2026
600
900
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
300
Říj 2026
0
100
Kdy jsou k vidění díla umělce Jan Siberechts?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Jan Siberechts?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
57,6%
18,2%
Klidná atmosféra
15,2%
18,2%
Nostalgický
6,1%
45,5%
Zemité tóny
9,1%
0,0%
Elegance
3,0%
9,1%
Romantický
3,0%
9,1%
Klasické
3,0%
0,0%
Dramatický
3,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
69,7%
18,2%
Nostalgický
6,1%
45,5%
Klidná
6,1%
18,2%
Reflektivní
6,1%
18,2%
Pohodlné a uklidňující
3,0%
0,0%
Dramatický
3,0%
0,0%
Energický
3,0%
0,0%
Duchovní
3,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
30,0%
22,2%
Měkké stínění
50,0%
55,6%
Střední jas
18,0%
22,2%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
2,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
48,0%
38,9%
Jemné odstíny
38,0%
50,0%
Vyvážená jemnost
14,0%
11,1%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
88,9%
100,0%
Neutrální tóny
7,4%
0,0%
Monochromní
3,7%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
66,0%
61,1%
Vyvážená
34,0%
38,9%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,0%
0,0%
Jemný
14,0%
5,6%
Vyvážený
12,0%
0,0%
Výrazný
14,0%
0,0%
Prohlášení
54,0%
94,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
16,7%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
6,0%
27,8%
Silná barevná jednotnost
48,0%
55,6%
Jednotná paleta
34,0%
0,0%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Jan Siberechts měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Henley on Thames from the W…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
0
Interior with a Woman Embro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Fort
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Ford
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
The Ford
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shallow Water near a Castle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Farm Cart
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crossing the Ford
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasants Crossing a Stream
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Going to Market
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Jan Siberechts sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Jan Siberechts a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
100
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy o Jan Siberechts
Které dílo umělce Jan Siberechts má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Henley on Thames from the Wargrave Road, Oxfordshire s 500 návštěvami, což představuje 28% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Jan Siberechts na OriginalUniqueArt.com?
2 100 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na stránce umělce, 1 400 u děl.
Která díla Jan Siberechts odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Prohlášení (Kontrast) získávají 94% návštěv z 54% katalogu.