Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jan Mankes na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Jan Mankes: jak vypadal rok návštěv
Father je nejvíce sledované dílo: 100 prohlídek za rok, což představuje 12% veškeré pozornosti věnované umělci Jan Mankes. Následuje jich Douwe with Spade a Goat in the Ditch. Stránka umělce zaznamenala 300 návštěv, díla 700 návštěv a celkem 1 000 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 600 návštěvami. Preferují Přírodní (Atmosféra): 50% návštěv oproti 6% v katalogu.
8 nejvíce sledovaných děl umělce Jan Mankes
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Jan Mankes.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
0
600
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
0
Říj 2026
300
100
Kdy jsou k vidění díla umělce Jan Mankes?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Jan Mankes?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
37,5%
0,0%
Přírodní
6,2%
50,0%
Nostalgický
6,2%
50,0%
Romantický
12,5%
0,0%
Pokojný
12,5%
0,0%
Klidná atmosféra
6,2%
0,0%
Zemité tóny
6,2%
0,0%
Eterický
6,2%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
62,5%
50,0%
Melancholický
25,0%
50,0%
Dramatický
6,2%
0,0%
Závažný a tklivý
6,2%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
24,0%
25,0%
Měkké stínění
24,0%
50,0%
Střední jas
34,0%
25,0%
Jasná rovnováha
16,0%
0,0%
Luminózní
2,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
48,0%
50,0%
Jemné odstíny
26,0%
37,5%
Vyvážená jemnost
20,0%
12,5%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
51,6%
80,0%
Neutrální tóny
38,7%
20,0%
Tmavé tóny
9,7%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
50,0%
75,0%
Vyvážená
40,0%
12,5%
Živobylé
10,0%
12,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
20,0%
25,0%
Jemný
20,0%
12,5%
Vyvážený
10,0%
0,0%
Výrazný
18,0%
25,0%
Prohlášení
32,0%
37,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
16,0%
12,5%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
10,0%
12,5%
Silná barevná jednotnost
32,0%
25,0%
Jednotná paleta
38,0%
50,0%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Jan Mankes měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
The Hedgehog
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Little Owl on a Mug
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Evening Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Little Child's Head
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Father
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-portrait with owl
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Japanese Vases
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Jan Mankes sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
500
100,0%
Kolik denních návštěv má Jan Mankes a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
100
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
200
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
100
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
100
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
100
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
100
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy o Jan Mankes
Které dílo umělce Jan Mankes má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Father s 100 návštěvami, což představuje 12% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velké je publikum Jan Mankes na OriginalUniqueArt.com?
1 000 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce, 700 u děl.
Která díla Jan Mankes odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Přírodní (Atmosféra) získávají 50% návštěv z 6% katalogu.