Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jan Frans Van Bloemen na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jan Frans Van Bloemen: jak vypadal rok návštěv
Arcadian Landscape je nejvíce sledované dílo: 300 prohlídek za rok, což představuje 14% veškeré pozornosti věnované umělci Jan Frans Van Bloemen. Následuje jich A classical landscape a A Classical Landscape with a Traveller and Two Women Conversing and Three Goats Gambolling. Stránka umělce zaznamenala 2 000 návštěv, díla 2 100 návštěv a celkem 4 100 návštěv. Zájem klesl o 94% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 2 000 návštěvami. Návštěvníci sledují na počítače (61%) a telefony (39%). Preferují Měkké stínění (Jasnost světla): 82% návštěv oproti 42% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Jan Frans Van Bloemen
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Jan Frans Van Bloemen.
-
1
Arcadian Landscape
300 návštěv · 13,6%
-
2
A classical landscape
300 návštěv · 13,6%
-
3
A Classical Landscape with a Traveller and Two Women Conversing and Three Goats Gambolling
200 návštěv · 9,1%
-
4
A Scene in the Roman Campagna, 1736
200 návštěv · 9,1%
-
5
Landscape with a Building and Distant Mountains
200 návštěv · 9,1%
-
6
An Italian Landscape with Classical Figures
200 návštěv · 9,1%
-
7
Roman buildings
100 návštěv · 4,5%
-
8
Landscape with a Waterfall and Buildings
100 návštěv · 4,5%
-
9
View of Rome from the Baberini Palace
100 návštěv · 4,5%
-
10
Classical Landscape with Fishermen
100 návštěv · 4,5%
Kdy lidé navštěvují stránku Jan Frans Van Bloemen?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 700 | 1 300 |
| Srp 2026 | 1 300 | 500 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Jan Frans Van Bloemen?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Jan Frans Van Bloemen?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,0% | 9,1% |
| Měkké stínění | 42,0% | 81,8% |
| Střední jas | 38,0% | 9,1% |
| Jasná rovnováha | 6,0% | 0,0% |
| Luminózní | 2,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 46,0% | 22,7% |
| Jemné odstíny | 40,0% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 12,0% | 27,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 68,4% | 100,0% |
| Neutrální tóny | 26,3% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 5,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 74,0% | 59,1% |
| Vyvážená | 24,0% | 40,9% |
| Živobylé | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 2,0% | 0,0% |
| Výrazný | 18,0% | 9,1% |
| Prohlášení | 76,0% | 90,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 18,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,0% | 4,5% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 40,0% | 54,5% |
| Jednotná paleta | 32,0% | 22,7% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Jan Frans Van Bloemen měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Italian Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Campagna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| One of a Pair of Views of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| One of a Pair of Views of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arcadian landscape with thr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Classical Landscape with th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Jan Frans Van Bloemen podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 500 | 61,0% |
| telefony | 1 600 | 39,0% |
V jakých jazycích je Jan Frans Van Bloemen sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Jan Frans Van Bloemen a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Jan Frans Van Bloemen
Které dílo umělce Jan Frans Van Bloemen má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Arcadian Landscape s 300 návštěvami, což představuje 14% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Jan Frans Van Bloemen na OriginalUniqueArt.com?
- 4 100 návštěv za dvanáct měsíců: 2 000 na stránce umělce, 2 100 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Jan Frans Van Bloemen?
- Publikum pochází z počítače (61%) a telefony (39%); počítače tvoří 61% návštěv.
Která díla Jan Frans Van Bloemen odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Měkké stínění (Jasnost světla) získávají 82% návštěv z 42% katalogu.