Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Whitelaw Hamilton na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Whitelaw Hamilton: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Richmond Castle: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 18% z celkového počtu prohlídek umělce James Whitelaw Hamilton. Poté Loch Long Hills a Stormclouds, Strathfillan. Celkem 1 800 návštěv: 200 na stránce umělce, 1 600 u děl. Počet návštěvníků klesá: o 50% méně návštěv v období Zář 2026 oproti Srp 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 100 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Střední jas (Jasnost světla) si připravila 76% návštěv i přes pouhých 59% katalogu.
James Whitelaw Hamilton: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce James Whitelaw Hamilton, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Richmond Castle
300 návštěv · 17,6%
-
2
Loch Long Hills
300 návštěv · 17,6%
-
3
Stormclouds, Strathfillan
200 návštěv · 11,8%
-
4
Kirkby Lonsdale, Westmorland
200 návštěv · 11,8%
-
5
Bolton Castle
100 návštěv · 5,9%
-
6
Warm Red Roofs
100 návštěv · 5,9%
-
7
The Yorkshire Dales
100 návštěv · 5,9%
-
8
Strathfillan
100 návštěv · 5,9%
-
9
Wharfedale
100 návštěv · 5,9%
-
10
At Mayford, Surrey
100 návštěv · 5,9%
Jak se měsíčně mění publikum umělce James Whitelaw Hamilton?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 100 | 1 000 |
| Srp 2026 | 100 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
Jak se v průběhu roku s díly James Whitelaw Hamilton obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce James Whitelaw Hamilton?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 27,6% | 23,5% |
| Střední jas | 58,6% | 76,5% |
| Jasná rovnováha | 10,3% | 0,0% |
| Luminózní | 3,5% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 65,5% | 52,9% |
| Jemné odstíny | 24,1% | 41,2% |
| Vyvážená jemnost | 10,3% | 5,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 58,3% | 71,4% |
| Zemité tóny | 33,3% | 14,3% |
| Monochromní | 8,3% | 14,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 58,6% | 52,9% |
| Vyvážená | 41,4% | 47,1% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 3,5% | 5,9% |
| Jemný | 3,5% | 0,0% |
| Vyvážený | 27,6% | 35,3% |
| Výrazný | 27,6% | 23,5% |
| Prohlášení | 37,9% | 35,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 37,9% | 47,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 17,2% | 5,9% |
| Silná barevná jednotnost | 27,6% | 41,2% |
| Jednotná paleta | 6,9% | 5,9% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce James Whitelaw Hamilton srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape, Kirkcudbright | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A West Highland Loch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Figure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bolton Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The River Lune Near Orton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Richmond Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 |
| View Of A Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Warm Red Roofs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Valley Of The Lune, Lan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Windings Of The Lune | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce James Whitelaw Hamilton?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce James Whitelaw Hamilton a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 200 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 300 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 400 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 400 |
James Whitelaw Hamilton: krátké odpovědi
Které dílo umělce James Whitelaw Hamilton má nejvyšší sledovanost?
- Richmond Castle: 300 návštěv, což představuje 18% všech zobrazení umělce James Whitelaw Hamilton. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má James Whitelaw Hamilton?
- 1 800 za dvanáct měsíců (200 na stránce umělce, 1 600 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od James Whitelaw Hamilton?
- Ano, Střední jas (Jasnost světla): 76% návštěv pro 59% katalogu.