Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Walsham Baldock na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Walsham Baldock: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Study of Cattle: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 27% z celkového počtu prohlídek umělce James Walsham Baldock. Poté Landscape with Men and Cattle a Forest Scene with Deer. Celkem 1 600 návštěv: 500 na stránce umělce, 1 100 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 600 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Měkké stínění (Jasnost světla) si připravila 36% návštěv i přes pouhých 26% katalogu.
James Walsham Baldock: 8 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 8 děl umělce James Walsham Baldock, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Study of Cattle, 1890
300 návštěv · 27,3%
-
2
Landscape with Men and Cattle
200 návštěv · 18,2%
-
3
Forest Scene with Deer, 1863
100 návštěv · 9,1%
-
4
Study of Three Horses in a Landscape, 1879
100 návštěv · 9,1%
-
5
Cows in the Shadow of a Tree, 1861
100 návštěv · 9,1%
-
6
Four Pupils of the Pestalozzian School
100 návštěv · 9,1%
-
7
On the Scottish Moors, 1889
100 návštěv · 9,1%
-
8
Landscape near Worksop Manor Park, Nottinghamshire, 1894
100 návštěv · 9,1%
Jak se měsíčně mění publikum umělce James Walsham Baldock?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly James Walsham Baldock obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce James Walsham Baldock?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 13,0% | 9,1% |
| Měkké stínění | 26,1% | 36,4% |
| Střední jas | 34,8% | 27,3% |
| Jasná rovnováha | 26,1% | 27,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 0,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 13,0% | 18,2% |
| Vyvážená jemnost | 60,9% | 54,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 26,1% | 27,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 45,5% | 54,5% |
| Tmavé tóny | 27,3% | 27,3% |
| Neutrální tóny | 27,3% | 18,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 17,4% | 18,2% |
| Vyvážená | 65,2% | 63,6% |
| Živobylé | 17,4% | 18,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,7% | 9,1% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 21,7% | 18,2% |
| Výrazný | 26,1% | 36,4% |
| Prohlášení | 43,5% | 36,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 73,9% | 63,6% |
| Jednotná paleta | 26,1% | 36,4% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce James Walsham Baldock srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In Welbeck Park, Nottingham… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Pupils of the Pestaloz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Pupils of the Pestaloz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study of Three Horses in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In Welbeck Park, Nottingham… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cows in the Shadow of a Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Forest Scene with Deer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Scene with Deer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sheep and Shepherd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Men and Catt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce James Walsham Baldock?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce James Walsham Baldock a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 20 Zář | 0 |
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj (předpověď) | 100 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 200 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 200 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
James Walsham Baldock: krátké odpovědi
Které dílo umělce James Walsham Baldock má nejvyšší sledovanost?
- Study of Cattle: 300 návštěv, což představuje 27% všech zobrazení umělce James Walsham Baldock. Seznam pokračuje až do pořadí 8.
Kolik návštěv má James Walsham Baldock?
- 1 600 za dvanáct měsíců (500 na stránce umělce, 1 100 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od James Walsham Baldock?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 36% návštěv pro 26% katalogu.