Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Thomas Linnell na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Thomas Linnell: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je View of Snowdon: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 25% z celkového počtu prohlídek umělce James Thomas Linnell. Poté South wales a Driving Sheep A View from Reigate, Surrey. Celkem 1 200 návštěv: 500 na stránce umělce, 700 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 900 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Zemité tóny (Barevná paleta) si připravila 86% návštěv i přes pouhých 62% katalogu.
James Thomas Linnell: 7 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 7 děl umělce James Thomas Linnell, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
View of Snowdon
200 návštěv · 25,0%
-
2
South wales
100 návštěv · 12,5%
-
3
Driving Sheep A View from Reigate, Surrey
100 návštěv · 12,5%
-
4
Springtime
100 návštěv · 12,5%
-
5
Knole park, kent
100 návštěv · 12,5%
-
6
The Towy Valley with Dinefwr Castle and Paxton Tower in the Distance
100 návštěv · 12,5%
-
7
A Thunder Shower
100 návštěv · 12,5%
Jak se měsíčně mění publikum umělce James Thomas Linnell?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 400 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly James Thomas Linnell obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce James Thomas Linnell?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 11,1% | 25,0% |
| Měkké stínění | 27,8% | 37,5% |
| Střední jas | 55,6% | 37,5% |
| Jasná rovnováha | 5,6% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 11,1% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 22,2% | 37,5% |
| Vyvážená jemnost | 44,4% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 22,2% | 12,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 62,5% | 85,7% |
| Tmavé tóny | 25,0% | 14,3% |
| Neutrální tóny | 12,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 11,1% | 25,0% |
| Vyvážená | 66,7% | 62,5% |
| Živobylé | 22,2% | 12,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 16,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 16,7% | 25,0% |
| Výrazný | 33,3% | 50,0% |
| Prohlášení | 33,3% | 25,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 11,1% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 61,1% | 75,0% |
| Jednotná paleta | 27,8% | 12,5% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce James Thomas Linnell srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The sheepfold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Knole park, kent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shepherd Boys tending their… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Snowdon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Thro' the Fields, a Landsca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sheepfold, Morning in A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The haymakers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Thunder Shower | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Passing gleams | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce James Thomas Linnell?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce James Thomas Linnell a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
James Thomas Linnell: krátké odpovědi
Které dílo umělce James Thomas Linnell má nejvyšší sledovanost?
- View of Snowdon: 200 návštěv, což představuje 25% všech zobrazení umělce James Thomas Linnell. Seznam pokračuje až do pořadí 7.
Kolik návštěv má James Thomas Linnell?
- 1 200 za dvanáct měsíců (500 na stránce umělce, 700 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od James Thomas Linnell?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 86% návštěv pro 62% katalogu.