Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James McNeill Whistler na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
James McNeill Whistler: publikum na první pohled
Uspořádání v šedé a černé. Portrét malířovy matky přitahuje nejvíce pozornosti: 44 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 25% všech zobrazení profilu James McNeill Whistler na OriginalUniqueArt.com. Následuje Noční můra v černém a zlatě: Raketa padající a Noční můra v černém a zlatě: Raketa padající. James McNeill Whistler zaznamenal celkem 182 600 návštěv: 27 200 na stránce umělce a 155 400 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 12% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 96 700 návštěvami. Publikum čte v anglicky (22%), nizozemsky (9%) a rusky (9%). Publikum sleduje z Spojené království (8%), Nizozemsko (8%) a Spojené státy americké (8%). Publikum sleduje na počítače (70%), telefony (26%) a tablety (4%). Publikum se kloní k Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 35% návštěv pro 6% katalogu umělce.
10 děl umělce James McNeill Whistler, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce James McNeill Whistler, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik lidí sleduje James McNeill Whistler měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
3 500
Čec 2026
5 900
90 800
Srp 2026
5 500
21 000
Zář 2026
7 500
18 800
Říj 2026
8 200
21 300
Jak často jsou prohlížena díla umělce James McNeill Whistler?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce James McNeill Whistler?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
34,7%
52,9%
Klidná atmosféra
20,4%
15,8%
Elegance
24,5%
14,0%
Eterický
6,1%
6,3%
Mystický
2,0%
3,7%
Nostalgický
0,0%
2,7%
Dramatický
2,0%
1,5%
Romantický
8,2%
0,8%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
16,3%
43,6%
Reflektivní
28,6%
19,2%
Pokojný
26,5%
15,8%
Klidná
16,3%
14,5%
Romantický
4,1%
2,7%
Závažný a tklivý
2,0%
1,2%
Nostalgický
0,0%
1,1%
Záhadný
4,1%
0,7%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
30,0%
45,9%
Měkké stínění
16,0%
10,4%
Střední jas
22,0%
19,6%
Jasná rovnováha
18,0%
15,8%
Luminózní
14,0%
8,3%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,0%
52,6%
Jemné odstíny
36,0%
16,1%
Vyvážená jemnost
18,0%
19,2%
Jasná barevná přítomnost
12,0%
10,3%
Sytá barva
0,0%
1,8%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
35,9%
36,0%
Zemité tóny
20,5%
33,8%
Tmavé tóny
12,8%
13,6%
Monochromní
20,5%
8,9%
Pastelové barvy
7,7%
6,4%
Chladné tóny
0,0%
0,7%
Přírodní motivy
2,6%
0,5%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
30,0%
51,2%
Vyvážená
54,0%
29,8%
Živobylé
16,0%
19,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
60,0%
26,3%
Jemný
12,0%
22,2%
Vyvážený
4,0%
30,1%
Výrazný
6,0%
10,0%
Prohlášení
18,0%
11,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
35,4%
Jemně promíchaná paleta
8,0%
4,8%
Vyvážená harmonie
8,0%
5,6%
Silná barevná jednotnost
36,0%
26,5%
Jednotná paleta
42,0%
27,8%
Která díla umělce James McNeill Whistler přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Uspořádání v šedé a černé.…
0
0
0
0
0
0
0
0
8 300
14 400
10 700
6 700
Noční můra v černém a zlatě…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
400
1 500
2 300
Symfonie v bílé č. 1 Dívka…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Noční můra v černém a zlatě…
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
500
700
Nokturno v modré a stříbrné…
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
100
1 100
Nokturn v černé a zlaté – P…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
300
100
Rozložení v šedé a černé
0
0
0
0
0
0
0
200
1 300
100
500
200
Noční můra v modrém a stříb…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
0
100
200
Arrangement in White and Bl…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Kompozice v bílé a černé
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení lidé používají ke sledování James McNeill Whistler?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
128 400
70,3%
telefony
47 100
25,8%
tablety
7 100
3,9%
V jakých jazycích sledují James McNeill Whistler?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
2 000
21,7%
nizozemsky
800
8,7%
rusky
800
8,7%
portugalsky
700
7,6%
španělsky
600
6,5%
francouzsky
600
6,5%
německy
500
5,4%
korejsky
400
4,3%
polsky
400
4,3%
bulharsky
300
3,3%
Kolik lidí denně sleduje James McNeill Whistler a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 17 Říj
800
ne 18 Říj
500
po 19 Říj
2 100
út 20 Říj
2 100
st 21 Říj
1 700
čt 22 Říj
2 300
pá 23 Říj
1 800
so 24 Říj
2 100
ne 25 Říj
1 400
po 26 Říj
1 700
út 27 Říj
2 100
st 28 Říj
1 300
čt 29 Říj
1 600
pá 30 Říj
2 200
so 31 Říj
1 600
ne 1 Lis
1 400
po 2 Lis
1 700
út 3 Lis
2 500
st 4 Lis
1 200
čt 5 Lis
2 800
pá 6 Lis
3 000
so 7 Lis (předpověď)
1 800
ne 8 Lis (předpověď)
1 300
po 9 Lis (předpověď)
2 200
út 10 Lis (předpověď)
2 700
st 11 Lis (předpověď)
1 700
čt 12 Lis (předpověď)
2 700
pá 13 Lis (předpověď)
2 900
so 14 Lis (předpověď)
2 000
ne 15 Lis (předpověď)
1 400
po 16 Lis (předpověď)
2 400
út 17 Lis (předpověď)
2 900
st 18 Lis (předpověď)
1 800
čt 19 Lis (předpověď)
2 900
pá 20 Lis (předpověď)
3 000
so 21 Lis (předpověď)
2 100
ne 22 Lis (předpověď)
1 500
po 23 Lis (předpověď)
2 500
út 24 Lis (předpověď)
3 100
st 25 Lis (předpověď)
1 900
čt 26 Lis (předpověď)
3 100
pá 27 Lis (předpověď)
3 200
Otázky k James McNeill Whistler
Která díla umělce James McNeill Whistler přitahují nejvíce pozornosti?
Uspořádání v šedé a černé. Portrét malířovy matky, s 44 500 návštěvami (25% všech zobrazení umělce James McNeill Whistler). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje James McNeill Whistler na OriginalUniqueArt.com?
182 600 návštěv za dvanáct měsíců: 27 200 na stránce umělce a 155 400 u jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních sledují díla James McNeill Whistler?
Tvůrce James McNeill Whistler sledují na zařízeních počítače (70%), telefony (26%) a tablety (4%); počítače tvoří 70% všech návštěv.
V jakých jazycích sledují James McNeill Whistler?
V anglicky (22%), nizozemsky (9%) a rusky (9%). Na prvním místě je anglicky s podílem 22%.
Jaké díla od James McNeill Whistler lidé preferují?
Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 35% návštěv oproti 6% v katalogu.