Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Kay na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Kay: publikum na první pohled
Amsterdam přitahuje nejvíce pozornosti: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 10% všech zobrazení profilu James Kay na OriginalUniqueArt.com. Následuje Shipping Pageant, Comet Centenary, Greenock a Ludgate Hill, London. James Kay zaznamenal celkem 1 100 návštěv: 200 na stránce umělce a 900 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 700 návštěvami. Publikum se kloní k Energický (Emoční náboj): 100% návštěv pro 33% katalogu umělce.
10 děl umělce James Kay, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce James Kay, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Amsterdam, 1939
100 návštěv · 10,0%
-
2
Shipping Pageant, Comet Centenary, Greenock, 1912
100 návštěv · 10,0%
-
3
Ludgate Hill, London
100 návštěv · 10,0%
-
4
The Carnival
100 návštěv · 10,0%
-
5
Launched
100 návštěv · 10,0%
-
6
The Launch of the 'Lusitania', 1907
100 návštěv · 10,0%
-
7
Teriffa, Spain
100 návštěv · 10,0%
-
8
Harbour Scene
100 návštěv · 10,0%
-
9
Gibraltar
100 návštěv · 10,0%
-
10
Launched
100 návštěv · 10,0%
Kolik lidí sleduje James Kay měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 300 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce James Kay?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce James Kay?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Energický | 33,3% | 100,0% |
| Melancholický | 33,3% | 0,0% |
| Pokojný | 33,3% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 3,7% | 0,0% |
| Měkké stínění | 14,8% | 20,0% |
| Střední jas | 40,7% | 30,0% |
| Jasná rovnováha | 40,7% | 50,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 40,7% | 30,0% |
| Jemné odstíny | 37,0% | 30,0% |
| Vyvážená jemnost | 22,2% | 40,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 29,6% | 10,0% |
| Vyvážená | 59,3% | 70,0% |
| Živobylé | 11,1% | 20,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 14,8% | 20,0% |
| Vyvážený | 25,9% | 30,0% |
| Výrazný | 29,6% | 20,0% |
| Prohlášení | 29,6% | 30,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 25,9% | 10,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 3,7% | 10,0% |
| Vyvážená harmonie | 11,1% | 10,0% |
| Silná barevná jednotnost | 40,7% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 18,5% | 20,0% |
Která díla umělce James Kay přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harbour and Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amsterdam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| View on the Clyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter on the River Clyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harbour and Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harbour Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Square, Glasgow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Dutch Canal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Launched | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Madeline and Rue Royal,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují James Kay?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik lidí denně sleduje James Kay a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k James Kay
Která díla umělce James Kay přitahují nejvíce pozornosti?
- Amsterdam, s 100 návštěvami (10% všech zobrazení umělce James Kay). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje James Kay na OriginalUniqueArt.com?
- 1 100 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce a 900 u jednotlivých děl.
Jaké díla od James Kay lidé preferují?
- Energický (Emoční náboj): 100% návštěv oproti 33% v katalogu.