Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Gillray na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Gillray: publikum na první pohled
The Plum-Pudding in Danger přitahuje nejvíce pozornosti: 1 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 52% všech zobrazení profilu James Gillray na OriginalUniqueArt.com. Následuje The Zenith of French Glory a Look at me. James Gillray zaznamenal celkem 2 000 návštěv: 700 na stránce umělce a 1 300 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Říj 2026 s 800 návštěvami. Publikum se kloní k Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): 52% návštěv pro 8% katalogu umělce.
5 děl umělce James Gillray, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 5 děl umělce James Gillray, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
The Plum-Pudding in Danger, 1805
1 100 návštěv · 52,4%
-
2
The Zenith of French Glory, 1793
600 návštěv · 28,6%
-
3
Look at me
200 návštěv · 9,5%
-
4
Sin, Death and the Devil, 1792
100 návštěv · 4,8%
-
5
A noble lord, on an approaching peace, too busy to attend to the expenditure of a million of the public money
100 návštěv · 4,8%
Kolik lidí sleduje James Gillray měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
| Říj 2026 | 500 | 300 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce James Gillray?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce James Gillray?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Melancholický | 16,7% | 61,1% |
| Závažný a tklivý | 16,7% | 33,3% |
| Dramatický | 33,3% | 5,6% |
| Hravý | 16,7% | 0,0% |
| Napětí | 16,7% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 15,4% | 0,0% |
| Střední jas | 38,5% | 57,1% |
| Jasná rovnováha | 30,8% | 4,8% |
| Luminózní | 15,4% | 38,1% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 23,1% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 46,2% | 9,5% |
| Vyvážená jemnost | 30,8% | 57,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,8% | 33,3% |
| Vyvážená | 53,8% | 61,9% |
| Živobylé | 15,4% | 4,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 7,7% | 9,5% |
| Jemný | 15,4% | 0,0% |
| Vyvážený | 7,7% | 4,8% |
| Výrazný | 30,8% | 28,6% |
| Prohlášení | 38,5% | 57,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 7,7% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,7% | 52,4% |
| Vyvážená harmonie | 30,8% | 42,9% |
| Silná barevná jednotnost | 38,5% | 4,8% |
| Jednotná paleta | 15,4% | 0,0% |
Která díla umělce James Gillray přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Plum-Pudding in Danger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 200 | 300 |
| The Zenith of French Glory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Long Live the Constitution,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sin, Death and the Devil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Blood of the Murdered C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dublures of Characters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Short bodied gillray fashio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The whore's last shift | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Light expelling darkness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A group of French savants h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují James Gillray?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 100,0% |
Kolik lidí denně sleduje James Gillray a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 200 |
| st 21 Říj | 200 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 100 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 300 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 100 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 100 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k James Gillray
Která díla umělce James Gillray přitahují nejvíce pozornosti?
- The Plum-Pudding in Danger, s 1 100 návštěvami (52% všech zobrazení umělce James Gillray). Výše uvedené pořadí obsahuje 5 děl.
Kolik lidí sleduje James Gillray na OriginalUniqueArt.com?
- 2 000 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na stránce umělce a 1 300 u jednotlivých děl.
Jaké díla od James Gillray lidé preferují?
- Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): 52% návštěv oproti 8% v katalogu.