Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jacob Willemsz De Wet na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jacob Willemsz De Wet: jak vypadal rok návštěv
Meshach And Abednego In The Fiery Furnace je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 22% veškeré pozornosti věnované umělci Jacob Willemsz De Wet. Následuje jich A Landscape With A River At The Foot Of A Hill a Gleichnis Von Den Arbeitern Im Weinberg. Stránka umělce zaznamenala 0 návštěv, díla 700 návštěv a celkem 700 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 700 návštěvami. Preferují Měkké stínění (Jasnost světla): 33% návštěv oproti 14% v katalogu.
8 nejvíce sledovaných děl umělce Jacob Willemsz De Wet
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Jacob Willemsz De Wet.
-
1
Meshach And Abednego In The Fiery Furnace
200 návštěv · 22,2%
-
2
A Landscape With A River At The Foot Of A Hill
100 návštěv · 11,1%
-
3
Gleichnis Von Den Arbeitern Im Weinberg
100 návštěv · 11,1%
-
4
Christ disputing with the doctors in the temple
100 návštěv · 11,1%
-
5
Paul And Barnabas At Lystra
100 návštěv · 11,1%
-
6
The Triumph Of Mordechai
100 návštěv · 11,1%
-
7
Paul And Barnabas At Lystra
100 návštěv · 11,1%
-
8
The Calling Of St Peter And St Andrew
100 návštěv · 11,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Jacob Willemsz De Wet?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Jacob Willemsz De Wet?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Jacob Willemsz De Wet?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 59,1% | 33,3% |
| Měkké stínění | 13,6% | 33,3% |
| Střední jas | 22,7% | 22,2% |
| Jasná rovnováha | 4,5% | 11,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 54,5% | 44,4% |
| Jemné odstíny | 13,6% | 11,1% |
| Vyvážená jemnost | 27,3% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,5% | 11,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 80,0% | 57,1% |
| Neutrální tóny | 10,0% | 14,3% |
| Tmavé tóny | 5,0% | 14,3% |
| Monochromní | 5,0% | 14,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 59,1% | 44,4% |
| Vyvážená | 36,4% | 44,4% |
| Živobylé | 4,5% | 11,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 40,9% | 33,3% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 4,5% | 0,0% |
| Výrazný | 9,1% | 11,1% |
| Prohlášení | 45,5% | 55,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 9,1% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 4,5% | 22,2% |
| Silná barevná jednotnost | 68,2% | 55,6% |
| Jednotná paleta | 13,6% | 22,2% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Jacob Willemsz De Wet měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paul And Barnabas At Lystra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Landscape With A River At… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Athena visiting the Muses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sacrifice of Iphigenia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Angels' Annunciation to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Works of Mercy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Magi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch Painter And Draughtsm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ disputing with the d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Israelites Gathering Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Jacob Willemsz De Wet sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Jacob Willemsz De Wet a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 200 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Jacob Willemsz De Wet
Které dílo umělce Jacob Willemsz De Wet má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Meshach And Abednego In The Fiery Furnace s 200 návštěvami, což představuje 22% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velké je publikum Jacob Willemsz De Wet na OriginalUniqueArt.com?
- 700 návštěv za dvanáct měsíců: 0 na stránce umělce, 700 u děl.
Která díla Jacob Willemsz De Wet odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Měkké stínění (Jasnost světla) získávají 33% návštěv z 14% katalogu.