Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ivan Lorraine Albright na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ivan Lorraine Albright: publikum na první pohled
To, co jsem měl udělat, jsem neudělal (Dveře) přitahuje nejvíce pozornosti: 1 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 38% všech zobrazení profilu Ivan Lorraine Albright na OriginalUniqueArt.com. Následuje The Picture of Dorian Gray a The Temptation of St. Anthony. Ivan Lorraine Albright zaznamenal celkem 3 300 návštěv: 1 700 na stránce umělce a 1 600 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 200% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Publikum sleduje na počítače (67%) a telefony (33%). Publikum se kloní k Vyvážená (Intenzita barev): 32% návštěv pro 8% katalogu umělce.
10 děl umělce Ivan Lorraine Albright, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Ivan Lorraine Albright, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
To, co jsem měl udělat, jsem neudělal (Dveře), 1941
1 400 návštěv · 37,8%
-
2
The Picture of Dorian Gray, 1944
1 100 návštěv · 29,7%
-
3
The Temptation of St. Anthony, 1945
100 návštěv · 2,7%
-
4
This Ichnolite of Mine,, 1940
100 návštěv · 2,7%
-
5
Pray for These Little Ones (Perforce They Live Together), 1974
100 návštěv · 2,7%
-
6
Poor Room, 1963
100 návštěv · 2,7%
-
7
Memories of the Past, 1927
100 návštěv · 2,7%
-
8
Self-Portrait, 1981
100 návštěv · 2,7%
-
9
There Were No Flowers Tonight, 1929
100 návštěv · 2,7%
-
10
The Lineman, 1927
100 návštěv · 2,7%
Kolik lidí sleduje Ivan Lorraine Albright měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 300 | 100 |
| Říj 2026 | 1 000 | 200 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Ivan Lorraine Albright?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Ivan Lorraine Albright?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 61,5% | 51,3% |
| Měkké stínění | 30,8% | 48,6% |
| Střední jas | 5,1% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 2,6% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 76,9% | 59,5% |
| Jemné odstíny | 20,5% | 40,5% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,6% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 89,7% | 67,6% |
| Vyvážená | 7,7% | 32,4% |
| Živobylé | 2,6% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 28,2% | 40,5% |
| Jemný | 15,4% | 5,4% |
| Vyvážený | 7,7% | 0,0% |
| Výrazný | 25,6% | 40,5% |
| Prohlášení | 23,1% | 13,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 35,9% | 51,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 20,5% | 5,4% |
| Vyvážená harmonie | 17,9% | 37,8% |
| Silná barevná jednotnost | 17,9% | 5,4% |
| Jednotná paleta | 7,7% | 0,0% |
Která díla umělce Ivan Lorraine Albright přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| To, co jsem měl udělat, jse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 200 |
| I Walk To and Fro Through C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dorian Gray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Face from Georgia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| There Were No Flowers Tonig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Temptation of St. Antho… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| I Drew A Picture in the San… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lineman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Love Birds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení lidé používají ke sledování Ivan Lorraine Albright?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 200 | 66,7% |
| telefony | 1 100 | 33,3% |
V jakých jazycích sledují Ivan Lorraine Albright?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 200 | 40,0% |
| Chinese | 200 | 40,0% |
| španělsky | 100 | 20,0% |
Kolik lidí denně sleduje Ivan Lorraine Albright a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 500 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 200 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 200 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 400 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 100 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 400 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 400 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 300 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Ivan Lorraine Albright
Která díla umělce Ivan Lorraine Albright přitahují nejvíce pozornosti?
- To, co jsem měl udělat, jsem neudělal (Dveře), s 1 400 návštěvami (38% všech zobrazení umělce Ivan Lorraine Albright). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Ivan Lorraine Albright na OriginalUniqueArt.com?
- 3 300 návštěv za dvanáct měsíců: 1 700 na stránce umělce a 1 600 u jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních sledují díla Ivan Lorraine Albright?
- Tvůrce Ivan Lorraine Albright sledují na zařízeních počítače (67%) a telefony (33%); počítače tvoří 67% všech návštěv.
Jaké díla od Ivan Lorraine Albright lidé preferují?
- Vyvážená (Intenzita barev): 32% návštěv oproti 8% v katalogu.